Ķekavas basketbolisti Kandavā piekāpjas turnīra tabulas kaimiņiem

Piekto zaudējumu sezonas divpadsmit spēlēs Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā piedzīvojis basketbola klubs “Ķekava”, kas izbraukumā piekāpies kaimiņiem turnīra tabulā “Kandava/Anzāģe” vienībai.

Ķekavieši pirmo un vienīgo reizi vadībā bija pirmajā minūtē (2:0). Nākamos punktus viņi guva pēc piecām minūtēm, kad mājinieki bija guvuši jau sešpadsmit. Pēc tam spēles izlīdzinājās, un rezultāta starpība līdz pirmā puslaika beigām turējās apmēram 10 punktu robežās.

Izšķirošie notikumi risinājās otrā puslaika sākumā, kad Kandavas basketbolisti ar 13 punktiem pēc kārtas pārsvaru palielināja līdz “acītei” (60:39) un turpinājumā noturēja pretiniekus drošā attālumā – BK “Ķekava” zaudējums 78:97.

Viesu labā Edvards Jašuks guva 24 punktus, Eduards Avotiņš 19, Edgars Štelmahers 13, bet Mārtiņš Zemturis savāca 8 punktus, 7 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles.

LBL otrās divīzijas Rietumu grupas turnīra tabulā Ķekavas komanda ieņem sesto vietu (7-5). Līdz pamatturnīra beigām marta vidū ķekaviešiem atlikušas vēl astoņās spēles, un viņi var būt piesardzīgi optimistiski par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, kuram kvalificēsies grupas astoņas labākās komandas.