Mārupes volejbolistes otrreiz apspēlē Gulbenes komandu

Foto - nacionalaliga.lv Foto - nacionalaliga.lv

Mārupes sporta centra dāmu volejbola komanda otro reizi divu nedēļu laikā trijos setos pārspējusi volejbola klubu “Gulbene” Latvijas čempionāta spēlē. Tabulā mārupietes ieņem ceturto vietu.

Ceturtdien Mārupes sporta kompleksā notikušajā spēlē saspringtākā cīņa ritēja pirmajā setā, kad vadību pārmaiņus uzņēmās te viena, te otra komanda. Mārupietes, būdamas vadībā 17:16, nonāca zaudētājās 17:21, pēc tam 20:23, taču spēja izlīdzināt rezultātu 23:23, atspēlēja setbumbu un uzvarēja 26:24.

Otrā setā vidū Mārupes komanda ar pieciem punktiem pēc kārtas panāca izšķirošo 19:12 pārsvaru un vinnēja 25:18. Bet trešajā salauza pretinieču pretestību seta otrajā pusē 25:20 – 3:0, liecina Latvijas Volejbola federācijas informācija.

Liene Šimkuse uzvarētājām guva 15, Marta Ozoliņa13 un Līga Strautniece 12 punktus.

Mārupes sporta centra komanda Latvijas čempionāta desmit spēlēs šosezon izcīnījusi četras  uzvaras un ar 14 punktiem tabulā ieņem ceturto vietu. Līderes ar 12 uzvarām 12 mačos ir “Jelgava/LLU” volejbolistes, bet priekšpēdējā septītajā vietā ir sporta kluba “Babīte” komanda (2-6, 8 p.). Komandas gan aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu.