Ķekavas basketbolisti izbraukumā piekāpjas grupas līderiem

Foto - basket.lv Foto - basket.lv

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā sesto zaudējumu piedzīvojis basketbola klubs “Ķekava”, kas piektdien viesos piekāpās vieniem no Rietumu grupas līderiem BK “Saldus” basketbolistiem.

Cīņas sākumā ķekavieši uzņēmās vadību (8:2), taču pirmās ceturtdaļas vidū zaudēja 10 punktus pēc kārtas (16:23) un, kā izrādījās, vadību vairs neatguva.

Turpinājumā mājinieki te starpību palielināja līdz 9-12 punktiem, te viesiem izdevās to samazināt līdz 3-4 punktiem. Septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām BK “Ķekava” vēl zaudēja tikai ar “mīnus četri” (74:78), bet divas minūtes vēlāk jau bija 78:91 un beigās zaudējums 93:103.

Labākais spēlētājs Ķekavas kluba sastāvā bija Edgars Štelmahers, kura kontā 23 punkti, 8 rezultatīvas piespēles, 7 atlēkušās bumbas un 5 pārķertas piespēles. Roberts Pāže guva 28 punktus un Mārtiņš Šteinbergs 15 punktus.

Ar astoņām uzvarām 14 spēlēs “Ķekavas” basketbolisti LBL2 Rietumu grupas turnīra tabulā ieņem sesto vietu. Pamatturnīrā viņiem vēl atlikuši seši mači.