Pārtrūkst Salaspils basketbolistu piecu uzvaru sērija

Pirmo zaudējumu pēc uzvarām piecās iepriekšējās spēlēs Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā piedzīvojusi Salaspils sporta skolas komanda. Līdz pamatturnīra beigām salaspiliešiem atlikušas vēl divas cīņas.

Otrdien Salaspils basketbolisti savās mājās uzņēma basketbola klubu “Tukums”. Spēles sākums laukuma saimniekiem neko labu nevēstīja – 3:11, 8:23. Tomēr otrajā ceturtdaļā salaspilieši atguvās, samazināja starpību līdz minimumam un īsi pirms pārtraukuma arī uz brīdi izvirzījās vadībā 38:36.

Otrajā puslaikā gan laukumā dominēji viesi – vairākkārt gūstot pa 8-9 punktiem pēc kārtas un izmantojot daudzās mājinieku neveiksmes tāmetienos (tikai 9 precīzi trīspunktnieki no 43), viņi strauji audzēja pārsvaru un beigās sagādāja Salaspils komandai smagu zaudējumu 58:88.

Salaspils sporta skolas komandas labā 17 punktus guva Pēteris Lunts, pa 14 punktiem – Kristaps Plotnieks un Sandis Ceplītis.

Ar 14 uzvarām 20 spēlēs Salaspils komanda LBL3 Rietumu zonas turnīra tabulā ieņem piekto vietu. Pamatturnīru salaspilieši noslēgs 3.martā.