Kamaniņu braucēju komandai pasaules junioru čempionāta sudrabs

Foto - Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija Foto - Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija

Latvijas kamaniņu braucēju izcīnījusi sudraba medaļas sestdien Oberhofas trasē Vācijā notikušajās pasaules junioru čempionāta komandu sacensībās.

Latviju pārstāvēja Ieva Elīna Vītola, Gints Bērziņš, kurš dienu iepriekš ieguva sudrabu junioru individuālajās sacensībās, kā arī divnieks Eduards Ševics-Mikeļševics no Garkalnes un Lūkass Krasts. Summā viņi uzvarētājiem Vācijas jaunajiem kamaniņu braucējiem zaudēja 0,120 sekundes, bet par 0,256 sekundēm apsteidza trešās vietas ieguvējus krievus.

Iepriekš notikušajās divnieku ekipāžu sacensībās Ševics-Mikeļševics un Krasts ierindojās septītajā vietā 0,655 sekundes aiz pasaules junioru čempioniem Bučņeva/Kilsejeva no Krievijas. Devīto vietu ieņēma Kaspars Rinks no Ropažiem kopā ar Andri Liepiņu (+1,049 s).