Ķekavas basketbolisti pārved uzvaru no Liepājas

Foto - basket.lv Foto - basket.lv

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā vēl vienu uzvaru guvis basketbola klubs “Ķekava”, kas sestdien viesos diezgan pārliecinoši uzvarēja BK “Liepāja”/Liepājas sporta spēļu skolas komandu. LBL2 pirmajā posmā ķekaviešiem atlikušas vēl divas spēles.

Tikai pašā cīņas sākumā liepājniekiem izdevās izvirzīties priekšā. Drīz vien Ķekavas basketbolisti pārņēma vadību, un pirmā puslaika izskaņā viņu pārsvars pietuvojās jau 20 punktiem (46:28).

Otrā puslaika sākumā laukuma saimniekiem starpību izdevās sadeldēt līdz septiņiem punktiem (57:50), taču vēl trešajā ceturtdaļā viesi atjaunoja solīdu handikapu (72:57) un droši aizvadīja cīņu līdz uzvarai 90:71.

Ķekavas kluba sastāvā Edgars Štelmahers izcēlās ar 28 punktie, 6 atlēkušajām bumbām un 6 rezultatīvām piespēlēm, Elvijs Mičulis guva 18 un Rihards Ozoliņš 16 punktus, bet Mārtiņš Zemturis savāca 13 punktus, 10 atl.bumbas un 7 piespēles.

Ar 11 uzvarām 18 spēlēs LBL2 Rietumu grupā BK “Ķekava” saglabā sesto pozīciju. Nākamā spēle viņiem paredzēta 6.martā savās mājās.