Ulbrokas handbolisti pārtrauc zaudējumu sēriju, uzvara arī salaspilietēm

Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Deviņu zaudējumu sēriju Latvijas handbola pirmās līgas turnīrā beidzot izdevies pārtraukt Ulbrokas sporta kluba komandai. Pie panākuma Latvijas dāmu virslīgas čempionāta svētdien tika arī Salaspils sporta skolas handbolistes.

Ulbrokas komanda savā laukumā uzņēma “RPI-Seniors” vienību, kurai arī zaudējumu šosezon bijis vairāk nekā uzvaru. Mazrezultatīvās cīņas pirmajā puslaikā mājiniekiem uz brīdi izdevās panākt triju vārtu pārsvaru (8:5, 9:6), starpība ilgstoši turējās 1-2 precīzu metienu robežās. Otrā puslaika vidū viesi izlīdzināja rezultātu 15:15, tomēr izskaņā Ulbrokas handbolisti atguva vadību un nosargāja minimālu pārsvaru – 20:19.

Mājiniekiem Sandis Oto guva sešus un Raivis Kronis četrus vārtus. Turnīra tabulā Ulbrokas sporta klubs desmitajā spēlē ierakstījis pirmos divus punktus. Priekšā ir “Salaspils” (4 p.) un “RPI-Seniori” (7 p.). Izslēgšanas turnīrā iekļūs sešas labākās komandas.

Dāmu čempionāta otrā posma turnīrā par 4.-6.vietu, kurā dalībnieces sacenšas par pēdējo ceļazīmi uz pusfinālu, Salaspils sporta skolas handbolistes svētdien viesojās pie “REIR Dobele”komandas, un arī šajā cīņā uzvarētāju noteikšana tika atlikta līdz pēdējām minūtēm.

Ar četriem precīziem metieniem pēc kārtas salaspilietes pirmā puslaika otrajā pusē pārņēma vadību (14:12), pēc pārtraukuma vienubrīd panāca arī “plus četri” (18:14), taču dobelnieces nekavējoties rezultātu izlīdzināja. Viešņas vēl divas reizes pazaudēja iegūto divu vārtu pārsvaru, tomēr pašās beigās izrādījās pārākas – 34:31.

Salaspils komandas labā Renāte Salmane guva 12, Dace Potapova 11 un Linda Borisanova 6 vārtus. Tabulā salaspilietes ar divām uzvarām un vienu zaudējumu izvirzījušās vadībā, taču konkurentes LSPA un Dobeles handbolistes aizvadījušas attiecīgi viebu un divas spēles mazāk.