Menu
 

Latvijas kamaniņu braucēji Pasaules kausa sezonu noslēdz ar ceturto vietu stafetē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Kristers Aparjods. Foto - Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija Kristers Aparjods. Foto - Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija

Latvijas kamaniņu braucēju komanda ierindojusies ceturtajā vietā sezonas pēdējās stafetes sacensībās svētdien Pasaules kausa pēdējā devītajā posmā Kēnigzē trasē Vācijā. Arī sezonas kopvērtējumā Latvijai ceturtā vieta.

Krimuldiete Elīza Cauce, saulkrastietis Kristers Aparjods un siguldieši Andris un Juris Šici finišēja pēc divām minūtēm un 43,496 sekundēm. Pārliecinoši par uzvarētājiem kļuva Vācijas kamaniņu braucēji, ātrāki par latviešiem šoreiz bija arī amerikāņi (+0,810 s) un krievi (+1,008 s). Latvijas komanda mājiniekiem zaudēja 1,287 sekundes.

Ceturtā vieta pēdējā posmā Latvijas izlasei maksāja vietu uz goda pjedestāla Pasaules kausa kopvērtējumā. Pirms pēdējām sacensībām latvieši bija trešajā pozīcijā, taču viņus apsteidza Vācija (415 p.). Par spīti kritienam pēdējā posmā pirmo vietu, dalot to ar Krieviju, saglabāja Itālija (abām pa 431 p.), Latvijai 380 punkti un ceturtā vieta.

Iepriekš notikušajās individuālajās sacensībās vīriem uzvaru izcīnīja Semjons Pavļičenko no Krievijas, bet ar trešo vietu uzvaru Pasaules kausa kopvērtējumā nodrošināja viņa tautietis Romans Repilovs. Abi Latvijas sportisti ierindojās otrajā desmitniekā – Kristers Aparjods ar 11.un 13.laiku braucienos ieņēma 13.vietu (+0,629 s), bet siguldietis Inārs Kivlenieks abos braucienos bija deviņpadsmitais, bet summā astoņpadsmitais (+0,917 s).

Pasaules kausa kopvērtējumā K.Aparjods ieņēma 10.vietu (456 p.), I.Kivlenieks 12.vietu (398 p.), Riks Kristens Rozītis 19.vietu (221 p.) un Artūrs Dārznieks 23.vietu (194 p.).

Tādējādi Pasaules kausa sezonas kopvērtējumā Latvijas sportistu lielākais panākums ir brāļu Šicu trešā vieta divnieku ekipāžu konkurencē.

Latvijas kamaniņu braucējiem sezona gan vēl nav gluži galā – 6. un 7. martā Siguldā norisināsies Latvijas čempionāts.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.