Ulbrokas florbolisti ceturtdaļfināla sēriju sāk ar divām grūtām uzvarām (papildināta)

Izšķirošo pārsvaru nodrošinot tikai cīņas beigās, “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” kluba florbolisti ar divām uzvarām sākuši Latvijas virslīgas čempionāta ceturtdaļfināla sēriju pret Liepājas komandu “Kurši/Ekovalis”. Nākamās divas spēles sērijā līdz četrām uzvarām paredzētas Liepājā.

Abām nedēļas nogalē Ulbrokas sporta kompleksā notikušajām spēlēm bija diezgan līdzīgs scenārijs. Sestdien mājinieki pirmajā trešdaļā ieguva 3:0 pārsvaru, taču pagalam neveiksmīgi aizvadīja otro periodu un trešā sākumu un nonāca zaudētājos 4:6. Nākamajās piecās minūtēs ulbrokieši tomēr panāca izlīdzinājumu, bet pēdējās desmit minūtēs guva vēl divus vārtus – 8:6. Pa četriem rezultativitātes punktiem mājinieku rindās nopelnīja Rolands Kovaļevskis (3+1) un Atis Blinds (1+3).

Svētdien pirms pēdējās trešdaļas “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” bija vadībā 4:2, taču trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām liepājnieki izlīdzināja rezultātu. Beigās sekmīgāki tomēr bija laukuma saimnieki – sākoties pēdējai minūtei, uzvaras vārtus guva Blinds, bet 11 sekundes vēlāk savu otro golu ar soda metienu iemeta Kovaļevskis – 6:4.

Sērijas trešā un ceturtā spēle notiks 7.un 8.martā Liepājā.

Par spīti smagam zaudējumam pamatturnīra pēdējā spēlē pret Grobiņas sporta centra komandu 5:13 (Rihardam Dainim 3+0) Latvijas pirmās līgas izslēgšanas turnīrā iekļuvuši “Saulkalnes” florbolisti. Austrumu grupas tabulā Salaspils novada komanda ierindojās piektajā vietā (9 uzvaras 18 spēlēs un 28 punkti), bet virslīgā pārstāvēto klubu komandu ieskaitē – sestajā vietā. Abās tabulās vienu pozīciju zemāk bija “Ķekavas Bulldogs”, kas “play off” turnīrā nespēlēs – atšķirībā no florbola kluba “SĀC”virslīgā nepārstāvēto klubu konkurencē.

Savukārt sezonu Latvijas otrās līgā ar zaudējumu 6:17 (Emīlam Berķim 2+0) sporta klubam “Slampe/Zevid” svētdien beidza sporta kluba “Babīte” komanda, kas cerības piedalīties izslēgšanas cīņas bija zaudējusi jau iepriekš – astoņas uzvaras 21 spēlē un sestā vieta Rietumu grupā, kurā ceturto vietu ieguva Inčukalna “Coyotes”.

Latvijas dāmu virslīgas turnīrā “FK Ķekava” spēlē pret Latvijas junioru (U19) izlasi gandrīz izsēja piecu vārtu pārsvaru tomēr nosargāja uzvaru 8:7 (Aurēlijai Zariņai 4+1). Tiesa, šim mačam no sportiskā viedokļa ir niecīga nozīme, jo jau pirms kāda laika kļuvis skaidrs, ka pusfināla sērijā par tiesībām finālā tikties ar Kocēnu “Rubeni” sacentīsies “FK Ķekava” un “Ķekavas Bulldogs” florbolistes.

Rīgas atklātajā florbola čempionātā otro uzvaru otrā posma trijās spēlēs guvis florbola klubs “Ikšķile”, kas ar 10:8 pārspēja “BRGD/OC Limbaži” vienību (Armandam Asniņam 4+1, Tomam Dālem 2+1, Alvim Dālem 1+3).