Latvijas čempionāta medaļas arī Babītes, Garkalnes un Salaspils vieglatlētiem

Foto - Guntis Bērziņš, LVS Foto - Guntis Bērziņš, LVS

Aizvadītās nedēļas nogalē Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika 50.Latvijas čempionāts telpās. Vairākas godalgas izdevās izcīnīt Pierīgas novadu pārstāvjiem no Babītes, Garkalnes un Salaspils.

Sekmīgākā no Pierīgas vieglatlētiem bija Kamilla Vanadziņa no Babītes novada – sporta skolas “Arkādija” pārstāve kļuva par Latvijas čempioni 1500 metru skrējienā (4:39,80), kā arī ieguva bronzas medaļu 800 metru distancē (2:14,92), liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Divas medaļas arī Patrīcijai Sarmulei no Garkalnes novada. Lāča sporta skolas audzēkne sasniedza otro labāko rezultātu 400 metru skrējienā (56,41) un finišēja trešā 200 metru skrējiena finālā (25,49).

Trīs Latvijas čempionāta medaļas aizceļoja uz Salaspili. Latvijas vicečempiona titulu tāllēkšanā izcīnīja Sandis Dzenītis (6,97), bet bronzu ieguva Aksels Blanks 800 metros (1:56,10) un Aigars Feteris 1500 metros (4:11,19).

Labāko sešniekos izdevās iekļūt diviem Siguldas sporta skolas audzēkņiem. Magda Cigle ierindojās piektajā vietā 3000 metru skrējienā (11:32,00) un sestajā vietā 1500 metru distancē (5:20,11), bet Nils Ciglis bija sestais 1500 metros (4:21,34).