Menu
 

"S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāts 2020" noslēdzies jau pēc pirmā posma

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

6. martā paredzētais “S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāta 2020” otrais posms ir atcelts, kas nozīmē, ka čempionāts tiek noslēgts jau pēc viena posma. Tas skaidrojams ar silto ziemu un nepietiekamu sniega daudzumu, lai nodrošinātu kvalitatīvu sacensību otro posmu, informē SIA “Siguldas Sporta serviss” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Santa Bludova.

Neskatoties uz to, čempionāts jau vienā posmā pulcēja vairāk Latvijas skolas nekā iepriekšējās ziemas sezonās, kas liecina par sacensību izaugsmi, kā arī par distanču slēpošanas popularitāti skolu audzēkņu vidū. Sacensību pirmajā posmā, kas notika 21. februārī Fischer Slēpošanas centrā, piedalījās 184 skolēni no 34 Latvijas skolām. Siguldas novadu pārstāvēja Siguldas Valsts ģimnāzija, Laurenču sākumskola, Siguldas 1. pamatskola un Siguldas pilsētas vidusskola.

Kā katru gadu Latvijas vispārizglītojošās skolas čempionātā cīnījās par galveno balvu no “Fischer Latvia” – 1500 eiro dāvanu karti distanču slēpošanas inventāra iegādei. Saskaņā ar skolu kopvērtējuma rezultātiem pēc pirmā posma galveno balvu saņem Madonas Valsts ģimnāzija, nedaudz mazāk punktus saņem Laurenču sākumskola, kas izcīna godpilno otro vietu. Trešo vietu ieguvusi Madonas pilsētas vidusskola, ceturto vietu – Siguldas Valsts ģimnāzija, bet piekto – Lejasciema vidusskola, vēsta S. Bludova. “S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāta 2020” uzvarētāju apbalvošana notiks nākamā gada čempionāta pirmajā posmā. Visi skolu rezultāti pieejami šeit.

“S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāts” ir distanču slēpošanas sacensību seriāls Latvijas skolu jaunatnei, ko organizē Fischer Slēpošanas centrs ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu. Sacensību ideja radusies Siguldā, kur čempionāts ik ziemu tiek organizēts kopš 2015. gada, ik ziemu piesaistot arvien vairāk skolas un skolēnus no visas Latvijas. Pasākuma mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu skolēnu vidū, nosakot spēcīgākās vispārizglītojošās Latvijas skolas distanču slēpošanā, kā arī veicināt lietderīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vidū. Šogad sacensību seriāla organizēšanā tika piesaistītas arī Cēsu novada pašvaldība un Pļaviņu novada pašvaldība, lai divus no četriem sacensību posmiem noturētu slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis" un slēpošanas, biatlona sporta bāzē “Jankas – Jaujas”, atzīmē S. Bludova.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.