Inčukalnā zaudē "koijoti", Ķekavā – "vilki" un "buldodzes"

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Otrreiz uzvarot “Ogres vilkus”, vietu Latvijas florbola virslīgā arī nākamajā sezonā nodrošinājuši “Ķekavas” florbolisti. Ar zaudējumu dāmu virslīgas pamatturnīru pabeidza viņu novadnieces “Ķekavas Bulldogs” kluba spēlētājas, bet neveiksmi Latvijas otrās līgas ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā Inčukalnā piedzīvoja sporta kluba “Coyote” florbolisti.

“Ķekavas” florbolistiem pēc ļoti pārliecinošās uzvaras izbraukumā 15:3 pār “Ogres vilkiem” pirmajā spēlē turnīrā par palikšanu virslīgā panākums otrajā mačā Ķekavā varēja šķist kā formalitāte. Taču pēc katastrofālas pirmās trešdaļas izskaņas un otrās sākuma laukuma saimnieki nonāca pavisam neapskaužamā situācijā – 2:7.

Ofensīva otrā perioda pēdējās minūtēs ļāva starpību samazināt līdz 7:8, bet trešajā pārņemt vadību un aizvadīt cīņu līdz uzvarai 10:9 (sērijā līdz divām uzvarām 2:0). Rezultatīvākie ķekaviešu rindās bija Toms Gredzens (3+1), Artūrs Narogs (2+0), Kristaps Laugalis (1+3) un Renāts Degins (1+2). Jau ziņots, ka virslīgas pamatturnīru “Ķekava” beidza desmitajā vietā.

Latvijas otrās līgas izslēgšanas turnīru Rietumu grupas ceturtā labākā komanda Inčukalna “Coyote” ceturtdien sāka ar ceturtdaļfināla sērijas pirmo spēli pret Austrumu grupas uzvarētājiem florbola klubu “Metēji” no Ogres. Mājinieki ātrie ieguva divus vārtu pārsvaru (2:0, 3:1), otrajā trešdaļā nonāca zaudētājos (3:4), taču dažu minūšu laikā atguva vadību (5:4).

Drīz pēc tam sekoja izšķirošie notikumi spēlē – vēl līdz otrajam pārtraukumam “metēji” iemeta divus golus, trešā perioda pirmajā pusē vēl trīs, un “koijoti” deficītu vairs nespēja likvidēt – 7:10 (Dāvim Mintikam 2+3, Jānim Levanovičam 2+0). Sērija ritēs līdz divām uzvarām, otrā spēle paredzēta 14.martā Ogrē. Ja Inčukalna florbolistiem izdosies revanšēties, izšķirošā trešā cīņa paredzēta dienu vēlāk.

Ar 19.zaudējumu sezonas 20 spēlēs virslīgas pamatturnīru pabeidza “Ķekavas Bulldogs” florbolistes, kuras savās mājās ar 4:15 piekāpās Kocēnu “Rubenei”. Pusfināla sērijā līdz trim uzvarām “buldodzes” sacentīsies ar “FK Ķekava” florbolistēm, pirmā spēle paredzēta 21.martā.

Vietu finālā jau labi sen garantējusi “Rubene”,  kas svētdien aizvadīs maču pret “FK Ķekava” un nākamnedēļ vēl divas treniņspēles pret Latvijas junioru izlasi.