Menu
 

Foto: Ādažu orientieristi atgūst Pierīgas čempionu titulu Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvalde Foto - Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Svētdien pēc triju mēnešu pauzes dēļ ārkārtas situācijas dēļ notika pirmās Pierīgas novadu novadu sporta spēļu sacensības – Ādažu novadā, Dūņezera apkārtnē, sacentās deviņu novadu orientieristu komandas. Pēc gada pārtraukuma pirmo vietu komandu vērtējumā izcīnīja mājinieki Ādažu orientieristi.

Sacensības individuāli, kā ierasts, risinājās sešās vecuma grupās dāmām un vīriem (līdz 30, 40, 50, 60, 70 un virs 70 gadiem), bet komandu ieskaitē tika ņemti vērā katras komandas pārstāvju seši labākie rezultāti un iegūtie punkti (par 1. vietu 20 p., par 2. vietu 18 p. utt.).

Ādažu orientieristi individuāli izcīnīja trīs pirmās un četras otrās vietas (ieskaitē vērtēja trīs), kas viņiem summā deva 114 punktus. Savās vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva Sanita Feldmane (S4), Ruta Kukka (S6) un Emīls Lazdāns (V1), bet otrās vietas ieguva Maija Māliņa, Matīss Saulīte, Guntis Māliņš un Volli Kukks.

Otro vietu kopvērtējumā ieguva pagājušā gada Pierīgas sacensību uzvarētāji Mārupes orientieristi (110 p.) un trešo – Ķekavas novada pārstāvji (102 p.). Tālākajās vietās ierindojās Saulkrastu (101), Sējas (97), Ropažu (92), Babītes (85), Stopiņu (68) un Salaspils (64) komandas. Pavisam sacensībās piedalījās 87 sportisti.

Pārējās vecuma grupās pirmās vietas individuāli ieguva Ieva Rukšāne no Sējas novada (S1), Laura Vārtukapteine no Salaspils (S2), Irita Puķīte no Saulkrastiem (S3), Lauma Žilko no Ķekavas (S5), Ainārs Lupiķis no Saulkrastiem (V2), Ansis Actiņš no Sējas (V3), Ģirts Liniņš (V4) un Edmunds Zvaigzne (V5) no Stopiņiem, kā arī Jānis Buls no Mārupes (V6).

Kā informēja Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, nākamie novad sporta spēļu mači plānoti augusta otrajā pusē, kad notiks pludmales volejbola turnīri. Savukārt tradicionālās Pierīgas pašvaldību darbinieku sporta spēles pārceltas no šāgada augusta uz nākamā gada maiju.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.