Menu
 

Aicina piedalīties Ķekavas velobraucienā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: sports.kekava.lv Foto: sports.kekava.lv

8.augustā Latvijas kausa ietvaros notiks otrais Ķekavas velobrauciens ar četrām dažādām distancēm, kur īsākā būs 400 metri un garākā – 80 kilometri. Sacensības rīko Ķekavas novada pašvaldības Sporta aģentūra sadarbībā ar Latvijas riteņbraukšanas federāciju, un tās notiek saskaņā ar Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības noteikumiem.

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire: ”Pēc pagājušajā gadā veiksmīgi noorganizētā pirmā Ķekavas velobrauciena, kā arī dalībnieku un līdzjutēju pozitīvajām atsauksmēm nolēmām, ka arī 2020.gadā vēlamies aicināt visus velomīļus un aktīvā dzīvesveida piekritējus uz Ķekavu, lai sportiskā gaisotnē pavadītu dienu svaigā gaisā! Lai gan Covid-19 infekcijas dēļ velobraucienu no maija pārcēlām uz augustu, ceram uz labvēlīgiem laikapstākļiem, lai mēs visi kopā varētu lieliski izbaudīt sacensības trasē un atpūsties aktivitāšu zonā!”

Kā informē pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Vītoliņa, Ķekavas novada sporta svētku velobrauciena dalībniekiem atkarībā no vecuma un sportiskās sagatavotības ir iespēja piedalīties kādā no četrām disciplīnām. Rūdītākie riteņbraucēji varēs pārbaudīt savu meistarību velobrauciena visgarākajā – “Isostar sporta distancē” – 80 km garumā, kas divos apļos vīsies no Ķekavas caur Daugmali un Baldoni, atgriežoties starta vietā Ķekavā. Šajā distancē ar naudas un atbalstītāju balvām tiks apbalvoti ātrākie seši braucēji un sešas braucējas. Pirmās vietas ieguvējs saņems 100 eiro lielu naudas balvu.

Ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs aicināts piedalīties vispopulārākajā no distancēm – 45 km garajā “Putnu fabrikas Ķekava” tautas distancē “Stiprie stilbiņi”, līdzīgi kā sporta distancē, mērojot ceļu no Ķekavas uz Daugmali un Baldoni un finišējot Ķekavā. Ātrākie trīs dalībnieki sieviešu un vīriešu grupā saņems velobrauciena atbalstītāju sarūpētās dāvanas.

Savukārt aktīvā brīvā laika pavadīšanas cienītājiem, jo īpaši sportiskajām ģimenēm, tiks piedāvāta īpašā “Ķekavas avota” Ģimenes distance, kurā ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs varēs izbaudīt velopiedzīvojumu 7 km garumā pa Ķekavu, piedalīties loterijā un saņemt balvas organizatoru noteiktajās īpašajās nominācijās, vēsta V.Vītoliņa. Tāpat kā pērn, arī šogad Ķekavas velobraucienā būs padomāts par pašiem mazākajiem, kas varēs startēt “Herkulesa Bērnu distancē” un saņemt veicināšanas balviņas.

Paralēli riteņbraukšanas sacensībām visas dienas garumā bez maksas notiks dažādas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan mazajiem apmeklētājiem. Bērnus iepriecinās grandiozā putu ballīte, radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, kā arī sportisko aktivitāšu pasākums “Stiprais cālis”, savukārt enerģiju varēs uzņemt, degustējot AS “Putnu fabrika Ķekava” produkciju.

Interesentiem, kas vēlas startēt kādā no Ķekavas velobrauciena distancēm, jāreģistrē sava dalība vietnē sports.kekava.lv līdz 3.augusta plkst. 24.00. Organizatori norāda, ka līdz 26.jūlijam būs spēkā īpaši izdevīga dalības maksa, savukārt pieteikšanās sacensības dienā būs par paaugstinātu maksu. Cilvēkiem ar kustību traucējumiem, uzrādot invalīda apliecību, dalība sacensībās ir bez maksas, savukārt “Ģimenes 3+ kartes” īpašniekiem ir 50% atlaide. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ar Ķekavas velobrauciena nolikumu var iepazīties vietnē sports.kekava.lv. Plašāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.