Menu
 

Sigulda pulcē spēcīgākos triālistus, starp uzvarētājiem arī mājinieki

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Motosporta federācija Foto - Latvijas Motosporta federācija

Sestdien Siguldā, “Fischer” Slēpošanas centrā, notika Latvijas čempionāta pirmais posms triālā. Astoņās klasēs kopā uz starta stājās turpat 70 dalībnieku, viņu vidū arī vairāki Igaunijas, Lietuvas un viens Somijas sportists. Spēcīgākās A, C un D klases sportistiem bija trīsreiz jāpieveic deviņu posmu pārbaudījumi, kurus bez reljefa grūtībām papildināja arī lietus, kas trasi padarīja vēl sarežģītāk izbraucamu.

Latvijas Motosporta federāciija vēsta, ka meistarīgākajā A grupā jau pēc pirmā no apļiem vadībā izvirzījās Kristers Einass (“Grobiņas MK”). Viņš arī sekmīgāk par citiem konkurentiem veica arī otro un trešo sacensību apli un kļuva par sacensību uzvarētāju ar 59 soda punktiem. Saistoša izvērtās cīņa par otro vietu. Beigu beigās tā tika Kasparam Vērniekam (“MT Skola”), kura kontā 73 soda punkti. Trešo vietu A grupā izcīnīja Niks Alksnis (“Viking Trial”).

C klasē šoreiz uzvarētāja tituls aizceļoja uz Igauniju, ko ieguva Tarmo Pavels (“Panter Motorsport”). Savukārt D klasē jau sākumā iegūstot vadību un to nosargājot līdz pat finišam, nepārspēts palika mājinieks Kaspars Kuļikovs (“Siguldas Minimoto”). “Hobby” klase sagādāja ne mazums grūtības iesācējiem, taču uzvaru izcīnīja pieredzējušais Igaunijas jaunais sportists Martens Ārma (“Panter Motorsport”).

Latvijas čempionāta posms pulcēja 40 pašus jaunākos triālistus, kopā četrās bērnu klasēs. Sīva cīņa notika Mini A klasē, kur posmos savāktajos soda punktos meistarīgāks bija rīdzinieks Ernests Robežnieks (“AKA Team”), bet dēļ kavētā kontrollaika finišā saņēma papildus 19 soda punktus, kas Ernestu atsvieda 4.vietā. Līdz ar to uzvaru izcīnīja siguldietis Inguss Supe (“Siguldas Minimoto”), aiz sevis atstājot Dāvidu Beinertu (“Siguldas Minimoto”) otrajā un igauni Sebastjanu Tuisku (“Panter Motorsport”) trešajā vietā.

Mini B klasē uzvaru svinēja igauniete Pia Anete Rebane (“Panter Motorsport”), apsteidzot 13 puišus savā klasē. No Latvijas sportistiem labākais Adrians Grīnfelds (“AGXtreme”), izcīnot 3.vietu Mini B klasē.

Mini C klasē uzvara Rodrigo Annuškānam (“Siguldas Minimoto”) bez soda punktiem. Otrajā un trešajā vietā Renalds Jēkabsons (“Agarska TK”) un mazais siguldietis Rūdolfs Vilcāns (“Siguldas Minimoto”), aiz sevis atstājot vēl 13 pašus mazākos triālistus. DipDap klasē uzvar Rūdolfs Zelčs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.