Menu
 

Augusta vidū norisināsies Jūrmalas krāsu skrējiens

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

16.augustā Kauguros jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies starptautiskais Jūrmalas krāsu skrējiens, kurā dalībniekiem 5km distances laikā būs iespēja piedzīvot krāsu festivāla atmosfēru. Pēc rīkotāju informācijas, "The Color Run " jeb Krāsu skrējiens ir unikāls un populārs visā pasaulē – katru gadu tas norisinās vairak kā 200 pilsētās visā pasaulē.

Dalībniekiem būs jāveic 5 kilometru distance un bērni varēs startēt arī bērnu skrējienos, kas norisināsies pirms krāsu skrējiena starta. Krāsas tiks izmantotas tikai 5 km krāsu skrējiena distancē. Krāsu skrējiena starts būs Kauguros, Tallinas ielā. Distanci varēs veikt skrienot, pastaigājoties, dejojot vai vienkārši izbaudot festivāla atmosfēru. Distancē būs četri krāsu punkti un viens putu punkts.

Katrā distances km dalībniekus nobērs ar attiecīgā km krāsām. Krāsu skrējienā tiek izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kura ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem. Jūrmalas krāsu skrējiena "dresscode" – balts apģērbs.

Jūrmalas krāsu skrējiena ietvaros norisināsies arī tradicionālās " Zumba Fitness " meistarklases, kuras vadīs treneri no visas Baltijas.

Iepriekš reģistrēties un iegādāties īpašos Jūrmalas krāsu skrējiena kreklus, kā arī iepazīties ar trasēm un nolikumu, var līdz 15.augustam tīmekļa vietnē: www.baltijasmaratoni.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.