Salaspils futbolisti iekļūst Latvijas kausa otrajā kārtā, mārupiešiem zaudējums

Foto - FK "Salaspils" Foto - FK "Salaspils"

Latvijas kausa izcīņas otrajā kārtā iekļuvis futbola klubs ”Salaspils”, kas svētdien savās mājās pieveica FK “Jūrnieks” futbolistus. Sāpīgu zaudējumu piedzīvoja Mārupes sporta centra komanda, kas līdz ar to no cīņas par trofeju izstājusies.

Salaspils futbolisti svētdienas spēles 9.minūtē nonāca zaudētājos, taču dažas minūtes vēlāk pretinieki pamanījās ieraidīt bumbu savos vārtos, pirmā puslaika vidū Kārlis Līcis jau vadībā izvirzīja FK “Salaspils”, bet pēc pārtraukuma Vjačeslavs Miņins ar 11 metru soda sitienu un vēlreiz Līcis panāca 4:1 laukuma saimnieku labā.

Jaunmārupes stadionā Mārupes sporta centra vienība uzņēma “Albatroz SC”/FS “Jelgava” futbolistus. Spēles pamatlaiks beidzās bez vārtu guvumiem, bet pēcspēles sitienu sērijā mājinieki piedzīvoja zaudējumu 1:4.

Jau ziņots, ka Latvijas kausa izcīņas pirmās kārtas spēlēs neveiksmes piedzīvoja arī Krimuldas un Upesciema futbola komandas. Otrajā kārtā piedalīsies 13 pirmās kārtas spēļu uzvarētāji, divi izlozes veiksminieki FK “Valka” un FK “Alberts”, kā arī deviņi Latvijas pirmās līgas klubi.

Pirmās līgas sestās kārtas spēlēs nedēļas nogalē sporta klubs “Super Nova” Olaines stadionā otrajā puslaikā atspēlēja vienu vārtu deficītu un, pateicoties Alekseja Davidenkova un Vadima Avdejeva precīzajiem sitieniem, ar 2:1 pārspēja Grobiņas sporta centra komandu. Savukārt Upesciema stadionā futbola skolas “Alberts” vienība ar 0:4 piekāpās līderiem Daugavpils “FC Lokomotiv” futbolistiem.

Pirmās līgas tabulā SK “Super Nova” ar 13 punktiem 6 spēlēs ieņem otro vietu aiz daugavpiliešiem (16 p.). Trešajā pozīcijā ir Ķekavas klubs “Auda” (9 p., 5 sp.), piektajā “Alberts” (7 p., 5 sp.).

Latvijas trešās līgas spēlē Ādažu sporta centra stadionā piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja futbola skola “Rakari” – 0:1 pret sporta klubu “Upesciems”. Vienīgos vārtus 33.minūtē guva Māris Prombergs.

Savukārt sieviešu 1.līgas spēlēs zaudējumus ar vienādu 0:2 rezultātu piedzīvoja abas Pierīgas dāmu komandas – FK “Auda” Ķekavā piekāpās Liepājas Futbola skolas audzēknēm, bet Babītes sporta kluba/”Dinamo Rīga” futbolistes – Rēzeknes BJSS komandai.