Menu
 

Pierīgas vieglatlētiem divas trešās vietas Baltijas komandu čempionātā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Romans Kokšarovs, LVS Foto - Romans Kokšarovs, LVS

Latvijas vieglatlētikas izlase palika pēdējā trešajā vietā divas dienas Ogres stadionā notikušajā Prezidenta balvas izcīņā, kas vienlaikus bija arī Baltijas komandu čempionāts. Otro gadu uzvarēja Igaunijas komanda (276 punkti), par punktu apsteidzot lietuviešus. Latvijas vieglatlēti summā savāca 247 punktus.

Mājinieku sastāvā bija arī vairāki Pierīgas novadu pārstāvji, un diviem no viņiem individuāli izdevās izcīnīt trešās vietas. 1500 metru skrējienā trešā pēc četrām minūtēm un 31,93 sekundēm finišēja šāgada Latvijas čempione Kamilla Vanadziņa no Babītes novada. Uzvarētājai igaunietei Kellijai Nevolihinai viņa zaudēja 1,28 sekundes.

Vesera mešanā, kurā uzvarēja Adams Kellijs no Igaunijas (69,18 m), Latviju pārstāvēja divi Salaspils sporta skolas sportisti. Pieredzējušais Igors Sokolovs, kurš 46 gadu vecumā nedēļu iepriekš izcīnīja 34.Latvijas čempiona titulu, šoreiz ierindojās trešajā vietā – 64,10 metri. Savukārt viņa audzēknis Makars Korotkovs ar 62,26 metrus tālu raidījumu ieņēma piekto vietu.

5000 metru skrējienā ceturto vietu ieguva mārupietis Dmitrijs Serjogins (14:25,38 – uzvarētājam Tīdream Nurmem 14:21,52). Savukārt vesera mešanā dāmām ceturtā bija Kristiāna Poļakova no Salaspils (45,11 – uzvarētājai Annai Marijai Orelai 62,70).

Prezidenta balvas par augstvērtīgākajiem individuālajiem rezultātiem nopelnīja Lietuvas vieglatlēti – diskobols Andrus Gudžus (68,41 m) un tāllēcēja Jogaile Petrokaite (6,57 m).

22.augustā Jelgavā paredzētas olimpiskā čempiona Jāņa Lūša piemiņas sacensības šķēpa mešanā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.