Menu
 

Foto: Saeimas deputāti Ādažos futbola laukumā pārspēj Latvijas un sabiedroto valstu karavīru komandas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Saeimas administrācija Foto - Saeimas administrācija

Saeimas futbola komanda trešdienas vakarā Ādažu bāzes jaunā sporta kompleksa futbola laukuma atklāšanas turnīrā draudzības spēlēs pārspēja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) un NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā karavīru komandas. 

Kā vēsta Saeimas preses dienests, deputātu komanda ar rezultātu 1:0 pārspēja Sauszemes spēku mehanizētās brigādes komandu, savukārt spēlē ar NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā karavīru komandu, kas pamatlaikā noslēdzās ar bezvārtu rezultātu, uzvara ar 3:0 tika izcīnīta pēcspēles sitienu sērijā. 

“Saeimas komanda tradicionāli katru gadu draudzības spēlē tiekas ar NBS komandu, bet šogad interesi uzspēlēt ar parlamenta deputātiem izrādīja arī paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā karavīri,” pirms turnīra pauda deputātu komandas kapteinis Ainars Latkovskis. 

Saeimas futbola komandu pārstāvēja deputāti Uldis Augulis, Raimonds Bergmanis, Aivars Geidāns, Juris Jurašs, Ainars Latkovskis, Ēriks Pucens, Viktors Valainis, kā arī parlamenta darbinieki.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.