Florbolistiem zaudējumi Ulbrokā un Inčukalnā, uzvara ķekavietēm

Foto - latvianopen.com Foto - latvianopen.com

Zaudējumus ceturtdien Latvijas florbola čempionātā piedzīvojušas Ulbrokas un Inčukalna vīru komandas, toties par dāmu virslīgas turnīra līderēm kļuvušas “Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes, kuras guvušas otro uzvaru.

Virslīgas turnīra spēlē “Oxdog/Ulbroka” florbolisti savās mājās uzņēma “Lielvārde/FatPipe” komandu un, kaut arī pirmās trešdaļas nogalē pirmie izvirzījās vadībā, otrajā periodā ielaida četrus vārtus un vairs atspēlēties nespēja – 2:6. Laukuma saimniekiem vārtus guva Rolands Kovaļevskis (ar soda metienu) un Eduards Stūre. Ulbrokas komanda jaunajā sezonā izcīnījusi vienu uzvaru un piedzīvojusi vienu zaudējumu.

Latvijas otrās līgas sezonas pirmajā spēlē Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti uzņēma “Aizkraukle/Koknese” komandu. Cīņas gaitā mājinieki triju vārtu deficītu (1:4) spēja pārvērst vienu vārtu pārsvarā (6:5, 7:6), tomēr pusotru minūti līdz pamatlaika beigām ielaida izšķirošo golu un piedzīvoja zaudējumu 8:9 (Mārtiņam Ģirtam Ozoliņam 2+1, Arnim Čamanam 2+0).

Otro panākumu divās spēlēs šosezon izcīnījušas “Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes, kuras ceturtdien ar 12:0 sagrāva “NND/RJTC” vienību. Pa pieciem rezultativitātes punktiem savāca Dārta Derupa (3+2) un Līga Vancāne (0+5), četrus – Kristīne Mičule (2+2), pa trim – Anna Ankudinova (3+0) un Anna Mūrniece (2+1).

Piektdien Latvijas florbola čempionāts Pierīgā turpināsies ar spēlēm Ķekavā un Salaspilī.