Rezultatīvās spēlēs uzvaras gūst Carnikavas un Ikšķiles florbolisti

Spītējot Covid-19 pandēmijai, turpinās Rīgas atklātā florbola čempionāta spēles. Dramatiskā cīņā uzvaru savās mājās izcīnījuši florbola kluba “Carnikava” spēlētāji, bet Baložos mājinieku komandu pārspējis florbola klubs “Ikšķile”.

Ceturtdien vakarā florbola klubs ”Baloži” mājas spēlē pret Ikšķiles komandu vēl divas minūtes līdz  pamatlaika beigām bija vadībā 8:7, taču tad četru sekunžu laikā pamanījās ielaist divus vārtus, pēc tam vēl vienus un piedzīvoja zaudējumu 8:10.

Mājiniekiem pa diviem vārtiem guva Svens Lapčinskis un Dagnis Troška, bet FK “Ikšķile” rindās ar rezultativitāti izcēlās Toms Dāle (4+0), Ritvars Rebainis (3+1) un Alvis Dāle (1+3).

Otro uzvaru Rīgas čempionātā ne mazāk aizraujošā galotnē izcīnījuši Carnikavas florbolisti. Mačā pret FK “Optibet/Intense” komandu viņi trešās trešdaļas vidū bija vadībā 12:8, tad divu minūšu laikā ļāva pretiniekiem izlīdzināt rezultātu, tomēr priekšpēdējās minūtes sākumā Rolands Gustavs Vaivads, gūstot savus ceturtos vārtus spēlē (4+3), izrāva uzvaru mājiniekiem – 13:12.

Septiņus rezultativitātes punktus nopelnīja arī Toms Eglīte (3+4), pa diviem precīziem metieniem Kristam Saldatenokam un Edvardam Muceniekam.