Zaudējumu piedzīvo Ulbrokas florbolisti, pa uzvarai Stopiņu handbolistēm un Ķekavas florbolistēm

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Latvijas virslīgas čempionātā florbolā vīriem zaudējumu savās mājās piedzīvojuši “Oxdog Ulbroka” komandas florbolisti. Labāk klājies Pierīgas dāmu komandām – pie panākumiem nedēļas nogalē tika gan Stopiņu NHK handbolistes, gan “Ķekavas Bulldogs/NND” kluba florbolistes.

Divu virslīgas līdergrupas komandu savstarpējā spēlē “Oxdog Ulbroka” florbolisti uzņēma florbola klubu “Valmiera”. Pirmās trešdaļas vidū laukuma saimnieki pamanījās ielaist trīs vārtus pēc kārtas, nonāca zaudētājos 1:4 un, lai arī vēlāk divreiz samazināja starpību līdz minimumam, beigās piedzīvoja zaudējumu 4:5.

Pēc šīs uzvaras valmierieši kļuvuši par turnīra tabula līderiem (21 punkts 9 spēlēs), viņiem seko Cēsu “Lekrings” (20 p., 8 sp.), kā arī abi Pierīgas klubi – “Ķekava” (18 p., 9 sp.) un “Oxdog Ulbroka” (17 p., 9 sp.).

Vienīgajā svētdienas dāmu virslīgas mačā turnīra līderes “Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes viesos ar 6:2 pārspēja “Līgatni” (Līgai Vancānei 2+0) un nostiprinājās pirmajā vietā – 19 punkti 7 spēlēs. Tiesa, citas konkurentes aizvadījušas 2-4 spēles mazāk, arī piektajā vietā esošā “FK Ķekava” vienība (6 p., 3 sp.).

Ceturto uzvaru šīs sezonas piecās spēlēs svētdien izcīnīja arī Latvijas dāmu handbola čempionāta līderes Stopiņu NHK handbolistes. Mājas spēlē pret Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentēm izšķirošie notikumi risinājās jau pirmā puslaika vidū, kad Stopiņu komanda no 4:2 panāca 12:4 un turpinājumā pretiniecēm pietuvoties neļāva – 32:21.

Uzvarētājām astoņus vārtus guva Lana Nikolajeva, sešus – Darja Savčenko, piecus – Elza Seržante, pa četriem – Elita Ekkerte un Daina Sergejeva. Turnīra tabulā Stopiņu NHK handbolistēm ir 9 punkti, un tuvākās sekotājas viņas apsteidz par trim punktiem. Zaudējumus abās pirmajās divās sezonas spēlēs piedzīvojušas Salaspils sporta skolas handbolistes.