Ķekavas florbolisti piedzīvo negaidītu zaudējumu un noslīd turnīra tabulā

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Latvijas virslīgas florbola čempionātā negaidītu zaudējumu savās mājās piedzīvojuši “Ķekavas” florbolisti, kuri piekāpās turnīra tabulā krietni zemāk esošajai Talsu novada sporta skolas/”Krauzers” vienībai.

Jau spēles otrajā minūtē Kristaps Laugalis izvirzīja vadībā mājinieku, bet pirmā puslaika vidū “Ķekavas” pārsvaru dubultoja Kārlis Degins. Tūdaļ pat viesi vienus vārtus atguva, taču dažas minūtes vēlāk Markuss Januševskis atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Tobrīd bija grūti paredzēt, ka turpmāk vārtus gūs tikai Talsu florbolisti, turklāt daudz vārtu. Otrās trešdaļas sākumā rezultāts kļuva neizšķirts, līdz perioda beigām talsenieku pārsvars sasniedza jau trīs vārtus, bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē bumbiņa vēl divreiz ielidoja ķekaviešu vārtos – 3:8.

“Ķekavai” šī bija sestā neveiksme sezonas 14 spēlēs, pēc kuras viņi turnīra tabulā noslīdējušino ceturtās uz piekto vietu (24 punkti). Līderis ir Cēsu “Lekrings” (33 p.), punkts mazāk ir “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” un FBK “Valmiera” florbolistiem.