"Garkalne/Livonia" regbisti Latvijas čempionātu sāk ar uzvaru Brenguļos

Foto – Karīna Ielīte, LRF Foto – Karīna Ielīte, LRF

Svētdien Brenguļu stadionā šāgada Latvijas regbija čempionāta otrajā spēlē pagājušās sezonas vicečempioni ”Garkalne/Livonia” regbisti izbraukumā pārspēja Valmieras komandu “Fēnikss” 27:17 (17:14).

Pirmajā puslaikā Garkalnes komanda izvirzījās vadībā 17:0, taču pirms pārtraukuma valmierieši guva 14 punktus, bet otrajā puslaikā arī panāca izlīdzinājumu, liecina Latvijas Regbija federācijas informācija. Tomēr drīz pēc tam viesi atguva vadību un aizvadīja cīņu līdz uzvarai.

Iespaidīgu spēli uzvarētāju rindās aizvadīja Donovans Roberts du Rands, kura kontā divi piezemējumi, divi soda sitieni un trīs realizācijas sitieni – kopā 22 punkti.

Jāatgādina, ka Latvijas čempionāta pirmajā spēlē "Ķekava"/"Miesnieki" sagrāva savus novadniekus "Rāmavas Lāčus" 97:3.

Šāgada Latvijas čempionātā klasiskajā regbijā startēs sešas komandas – "Garkalne/Livonia", "Ķekava/Miesnieki", "Rāmavas lāči", Valmieras “Fēnikss", "Eži"/"EK Sistēmas" un "Jūrmala". Pamatturnīrā līdz 12.septembrim plānots izspēlēt divu apļu turnīru. Regulārās sezonas pirmo divu vietu ieguvējas automātiski kvalificēsies pusfināla cīņām, bet klubi no trešās līdz sestajai vietai aizvadīs ceturtdaļfināla spēli par iekļūšanu pusfinālā (3.-6., 4.-5.).