Pierīgas futbola klubi bez uzvarām gan pirmajā, gan otrajā līgā

Pierīgas futbola klubi bez uzvarām gan pirmajā, gan otrajā līgā Rīgas Futbola federācija

Neveiksmīga nedēļas nogale bijusi Pierīgas futbola klubiem Latvijas pirmās un otrā līgas čempionātos – piecās spēlēs piedzīvoti četri zaudējumi un tikai viena cīņa pabeigta neizšķirti.

Vienīgo punktu savā kontā ierakstīja sporta kluba “Super Nova” futbolisti, kuri pirmās līgas spēlē pret “Staiceles bebriem”, divreiz nonākuši zaudētājos, panāca neizšķirtu 2:2. Pirmā puslaika izskaņā rezultātu izlīdzināja Dmitrijs Kuzmins, bet septiņas minūtes līdz beigām – komandas kapteinis Andrejs Perepļotkins.

Otro sagrāvi pēc kārtas piedzīvojis futbola klubs “Auda”. Nedēļu pēc sakāves 0:6 mājas spēlē Ķekavā pret “BFC Daugavpils”/”Progress” vienību, “Auda” futbolisti pamanījās ielaist septiņus vārtus izbraukumā pret futbola klubu “Smiltene” – 0:7.

Latvijas pirmās līgas turnīra tabulā SK “Super Nova” ar 32 punktiem 14 spēlēs ieņem trešo vietu, bet FK “Auda” ar 22 punktiem 15 mačos atkāpusies uz sesto pozīciju. Līderi ir FK “Tukums 2000” – 39 punkti 15 spēlēs.

Rīgas čempionātā jeb Latvijas otrajā līgā sešu vārtus vienā spēlē ielaida futbola kluba “Salaspils” / sporta kluba “Kengaroos” komanda, kas ar 2:6 kapitulēja FK “Jūrnieks” futbolistiem. Pēc uzmainīšanas otrā puslaika vidū Filips Pavlovs sešu minūšu laikā no 0:4 panāca 2:4, taču atlikušajā laikā salaspilieši ielaida vēl divus vārtus.

Kārtējās divas neveiksmes piedzīvojuši sporta kluba “Upesciems” futbolisti. Vispirms viņi ar 1:2 piekāpās “Monarhs/Flaminko” komanda (vienīgo golu divas minūtes līdz beigām iesita Reinis Groskops). Bet pēc tam zaudēja Ogres novada sporta centra komanda 1:4, kaut gan vēl 10 minūtes līdz beigām rezultāts bija 1:1. Vienīgo precīzo sitienu Upesciema kluba labā guva Andžejs Pokšāns.

Rīgas čempionāta turnīra tabulā FK “Salaspils” / SK “Kengaroos” divas spēles līdz turnīra beigām ieņem trešo vietu (28 punkti), bet SK “Upesciems” augstāk par priekšpēdējo devīto vietu augstāk pakāpties vairs nevarēs (7 p.).

Pierīgas futbolistu bēdīgo bilanci nedaudz uzspodrina “BFS Reinards/Ropaži” vienība, kas izcīnījusi pirmo vietu Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgā jeb Latvijas trešās līgas reģiona turnīrā. Astoņās spēlēs ropažnieki guva piecas uzvaras, divreiz nospēlēja neizšķirti un piedzīvoja vienu zaudējumu – 1:8 pret SK “Kengaroos”/ FK “Salaspils” futbolistiem, kuriem vēl atlikušas divas spēles un iespēja pacīnīties par otro vietu turnīrā.