Garkalnes un Ķekavas regbija klubiem kārtējās uzvaras Latvijas čempionāta spēlēs

Foto - Juris Bērziņš-Soms Foto - Juris Bērziņš-Soms

Latvijas regbija čempionātu bez zaudējumiem turpina līderi “Garkalne/Livonia” regbisti, kuri apspēlēja “Eži/EK Sistēmas” ar 48:13. Pie uzvaras tika arī viņu tuvākie sekotāji “Ķekava/Miesnieki” regbisti.

Livonieši jau pirmajās desmit minūtēs bija iekrājuši 14:0 pārsvaru un pirmo puslaiku noslēdza 17:8 savā labā. Arī pēc pārtraukuma “Garkalne/Livonia” diezgan ātri veica divus piezemējumus un aizvadīja cīņu līdz uzvarai.

Uzvarētāju labā Donovans Roberts du Rands guva 19 punktus, Markus Krallišs – 14 punktus, divus piezemējumus veica Janeks Taškāns, liecina Latvijas Regbija federācijas informācija.

Pie piektā panākuma sezonā tika “Ķekava/Miesnieki”, kuri mājas spēlē pret Valmieras “Fēniksu” jau pirmajā puslaikā panāca 28:0 pārsvaru un nosargāja pārliecinošu uzvaru 57:5.

“Miesnieku” labā Elmārs Šefanovskis guva 20 punktus ar četriem piezmējumiem, bet Juris Iesalnieks savāca 17 punktus – viens piezemējums un seši precīzi realizācijas sitieni.