Mārupes futbolisti Latvijas otrās līgas turnīrā apsteidz "Salaspili"

Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

Ceturto uzvaru sezonā Latvijas futbola otrās līgas turnīra sestajā kārtā izcīnījuši Mārupes sporta centra futbolisti. Panākums viņiem ļāvis turnīra tabulā apsteigt citu Pierīgas komandu – futbola klubu “Salaspils”.

Izbraukuma spēlē pret turnīra pastarīšiem Balvu futbolistiem mārupieši vadībā izvirzījās jau septītajā minūtē pēc Roberta Lodziņa precīzā raidījuma. Pirmā puslaika izskaņā pārsvaru dubultoja Rainers Veide, bet pēc pārtraukuma ar goliem atzīmējās vēlreiz Lodziņš un Pauls Ēriks Dombrovskis – 4:0.

Sāpīgu neveiksmi piedzīvoja FK “Salaspils” futbolisti. Mājas spēlē pret sporta klubu “Spēks” viņi pirmajā puslaikā ieraidīja bumbu savps vārtos, otrajā puslaikā Vugars Askerovs, realizējot 11 metru soda sitienu, panāca izlīdzinājumu, taču pamatlaika pēdējā minūtē salaspilieši zaudēja otros vārtus un arī visu spēli – 1:2.

Neveiksme arī Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” komandai, kas savā laukumā piekāpās turnīra līderiem Liepājas futbola kluba “Karosta” spēlētājiem – 0:1. Vienīgos vārtus olainieši ielaida 39.minūtē.
Pēc sešām kārtām tabulas pirmajā vietā ir FK “Karosta” (16 punktu), trim komandām ir punkts mazāk, piektie ar 12 punktiem ir Mārupes sporta centra futbolisti, sestie ar 10 punktiem FK “Salaspils”, bet “Olaine” ar 7 punktiem ieņem astoto pozīciju. Turnīrā piedalās 14 klubi.

Latvijas trešās līgas Ziemeļu zonas līdervienību savsgtarpējā spēlē FK “Ķekava”/FK “Auda” spēlēja neizšķirti 2:2 ar Valmieras “FC Gauja”. Pirmajā puslaikā ķekaviešus divreiz vadībā izvirzīja Renārs Strūve, taču mājinieki abas reizes atspēlējās, turklāt otro reizi – 13 minūtes līdz beigām, kad jau bija nopelnījuši divas sarkanās kartītes.

Citā šī turnīra spēlē Salaspilī futbola klubs “Alberts” aizraujošā cīņā zaudēja futbola klubam “Valka” 5:7. Par drāmu liecina ne tikai 12 vārtu guvumi, bet arī pa vienam noraidījumam katrā komandā.

Turnīra tabulā pēc septiņām kārtām pa 19 punktiem ir FK “Ķekava”/FK “Auda” un “FC Gauja” futbolistiem, kuri bija vinnējuši visas sešas iepriekšējās cīņas. FK “Alberts” ar vienu punktu ir pēdējā astotajā vietā.

Latvijas trešās līgas Rīgas zonas turnīrā jeb Rīgas čempioātā ar punktu izbraukuma spēlē pret Rīgas Tehniskās universitātes komandu svētdien nācās samierināties sporta kluba “Upesciems” futbolistiem. 18.minūtē Andžejs Pokšāns vadībā izvirzīja Garkalnes pagasta vienību, bet RTU studenti neizšķirtu panāca 13 minūtes līdz beigām – 1:1.

Turnīra tabulā pirmo vietu atguvuši FK “Jūrnieks” futbolisti (32 p.), kuriem punktu zaudē Babītes sporta kluba komanda, kurai gan ir spēle rezervē. Trešajā vietā ir Salaspils “Kengaroos” (25 p.), piektajā – SK “Upesciems” (19 p.), septītajā – futbola skola “Rakari” (10 p.) un devītajā – “ASK Kadaga” (6 p.).