Rāmavas "Lāči" piedzīvo vēl vienu zaudējumu Latvijas regbija čempionātā

Foto - Jeļizaveta Iļjina, LRF Foto - Jeļizaveta Iļjina, LRF

Latvijas regbija čempionāta spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnījusi “Eži/EK Sistēmas” komanda, kas izbraukumā apspēlēja Rāmavas “Lāčus”.

Pirmie punkti mačā tika gūti piektajā minūtē, kad ar piezemējumu izcēlās Emīls Zerafims, bet precīzu realizāciju izpildīja Matīss Zicāns. Līdz pirmā puslaika beigām “Eži” pārsvaru palielināja līdz 28:0, bet pēc pārtraukuma veica vēl piecus piezemējumus un svinēja graujošu uzvaru 71:0.

Rezultatīvākais spēlētājs ar trim piezemējumiem un 15 punktiem bija Ingus Aivars.

Latvijas čempionāta līderi ar uzvarām visas septiņās spēlēs ir "Garkalne"/"Livonia" regbisti, kuru otrā savstarpējā spēle ar tuvākajiem sekotājiem “Ķekava/Miesnieki” (piecas uzvaras, viens zaudējums) sākotnēji tika pārcelta uz vēlāku laiku, bet pēc tam atcelta, liecina Latvijas Regbija federācijas informācija.