Salaspils un Ulbrokas handbolistiem pa uzvarai un zaudējumam

Foto - youtube.com Foto - youtube.com

Latvijas handbola virslīgas čempionātos dāmām un vīriem pa divām spēlēm aizvadījušas Salaspils un Ulbrokas komandas. Kaimiņu novadu vienības guva pa vienai uzvarai un piedzīvoja pa vienam zaudējumam.

Divas spēles dāmu virslīgas turnīrā jau aizvadījušas Salaspils sporta skolas handbolistes. Sezonas atklāšanas spēlē savās mājās pret “REIR/Dobele” vienību salaspilietes vienubrīd zaudēja ar astoņu vārtu starpību (17:25) un vēl 12 minūtes līdz beigām viņām bija “mīnus septiņi” (26:33). Taču ar iespaidīgu ofensīvu deficītu izdevās samazināt lidz minimumam – 36:37 divarpus minūtes līdz beigām. Galotnē precizitātes tomēr pietrūka un nācās piedzīvot zaudējumu 37:39. Dace Potapova mājiniecēm guva 13 vārtus, Renāte Salmane astoņus, Linda Borisanova piecus.

Sestdien izbraukuma mačā pret Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentēm izšķirošie notikumi risinājās otrā puslaika pirmajās 10 minūtēs, kad neizšķirtu 14:14 Salaspils handbolistes pārvērta desmit vārtus pārsvarā (28:18) un beigās svinēja uzvaru 34:26. Anastasija Agarkova iemeta desmit, Renāte Salmane astoņus un Linda Borisanova piecus vārtus.

Zaudējumu sezonas startā svētdien piedzīvoja arī Stopiņu pagasta handbola komanda (PHK). Ulbrokā jaunās Latvijas Handbola federācijas prezidentes Ivitas Asares trenētās laukuma saimnieces tikās ar Ludzas sporta kluba “Latgols” handbolistēm un, spēlējot vājinātātā sastāvā, jau pirmajā puslaikā nonāca zaudētājās ar 9:19. Pēc pārtraukuma spēles gaitu lauzt neizdevās, un Stopiņu komanda piedzīvoja itin smagu sakāvi 17:36. Rezultatīvākās mājinieču rindās bija Elita Ekkerte (7) un Laura Lielā (6).

Aizraujoši izvērtās Ulbrokas sporta kluba vīru komandas cīņa ar “Latgols” junioriem. Pirmajā puslaikā mājinieki pamanījās ielaist sešus vārtus pēc kārtas (4:8), taču drīz vien panāca izlīdzinājumu, un turpinājumā spēle ritēja punkts punktā, pretiniekiem pārmaiņus izvirzoties vadībā. Pēdējās divās minūtēs sāncenši nerealizēja pa vienam 7 metru soda metienam, bet veiksme uzsmaidīja ulbrokiešiem – 32:31.

Uzvarētājiem astoņas reizes precīzs bija Ritvars Bērziņš, pa četrām reizēm – Artis Grunde, Andris Lazda, Raivis Kronis un Artūrs Dombrovskis. Sezonas pirmajā spēlē Ulbrokas klubs bija piedzīvojis zaudējumu.