Salaspils un Ulbroka handbolistiem oktobris sākas ar sakāvēm

Foto - Latvijas Handbola federācija Foto - Latvijas Handbola federācija

Latvijas handbola virslīgas čempionātā divus zaudējumus trīs dienu laikā savās mājās piedzīvojusi Salaspils vīru komanda. Neveiksmi svētdien piedzīvoja arī Ulbrokas sporta kluba handbolisti.

Piektdien Salaspilī viesojās kluba “Jūrmalas sports” handbolisti. Pirmā puslaika vidū viņi veica 6:1 izrāvienu, panāca 10:4 savā labā un turpinājumā nosargāja drošu 6-8 vārtu pārsvaru, ko tikai pašās beigās salaspiliešiem izdevās samazināt līdz 25:30. Pa septiņiem goliem mājiniekiem iemeta Kristiāns Strautnieks un Kaspars Luksis.

Vēl krietni bēdīgāk Salaspils komandai klājās svētdien mačā pret “ASK/Zemessardze/LSPA” vienību. Jau 15.minūtē viesu pārsvars bija sasniedzis 10 vārtus (4:14), bet beigās sasniedza sagrāves apmērus – salaspiliešiem trešais un līdz šim smagākais zaudējums turnīrā 15:44. Matīss Strautnieks mājiniekiem realizēja piecus metienus.

Ulbrokas sporta kluba komanda viesu statusā savās mājās uzņēma pieredzējušo “RPI-S” vienību, un arī šīs cīņas liktenis lielā mērā izšķīrās vēl pirmajā puslaikā, kad pretinieki iekrāja 6-7 vārtu handikapu un aizvadīja spēli līdz uzvarai 30:20. Piecus vārtus Ulbrokas kluba labā iemeta Ritvars Bērziņš, četrus – Andris Lazda.

Trijās aizvadītajās virslīgas spēlēs Ulbrokas handbolistiem ir viena uzvara, bet salaspilieši visas spēles zaudējuši.