"Audas" futbolisti sper vēl divus soļus pretī virslīgai

Foto – Raivis Kanders, FK “Auda” Foto – Raivis Kanders, FK “Auda”

Aizvadītajā nedēļā izcīnot divas pārliecinošas uzvaras, Ķekavas futbola klubs “Auda” palielinājis pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem Latvijas pirmās līgas jeb “Optibet” Nākotnes līgas turnīra tabulā un nostiprinājies pirmajā vietā, kas dod iespēju nākamsezon spēlēt virslīgas čempionātā.

Iepriekš atliktajā spēlē FK “Auda” futbolisti viesojās pie Grobiņas sporta centra komandas un jau pirmajā pusstundā panāca izšķirošo 3:0 pārsvaru. Beigu rezultāts – 5:1. Pa diviem vārtiem guva Daniils Ulimbaševs un Bogdams Samoilovs, vēl reizi mājinieki iesita bumbu savos vārtos.

Svētdien pie ķekaviešiem ciemojās futbola kluba “Dinamo Rīga” spēlētāji. Pirmajā puslaikā rezultāts palika neatklāts, toties pēc pārtraukuma nepilnu desmit minūšu laikā B.Samoilovs un Artjoms Zamullo divreiz pārspēja viesu vārtsargu, bet puslaika vidū Samoilovs iesita vēl vienu golu – 3:0.

Turnīra tabulā pēc 12 kārtām “Audai” ir 28 punkti – par sešiem vairāk nekā otrajā pozīcijā esošajam FK “Tukums 2000”. Rēzeknes komanda atpaliek vēl par četriem punktiem. Vēl atlikušas sešas spēles.

Astoto pozīciju 10 klubu konkurencē ieņem futbola skolas “Alberts” komanda, kas sestdien Upesciema stadionā nerealizēja 11 metru soda sitienu un ar 0:1 piekāpās Tukuma futbolistiem.

Latvijas otrās līgas turnīrā nedēļas nogalē uzvaras svinēja Salaspils un Mārupes komandas. FK “Salaspils”, pateicoties diviem precīziem Vugara Askerova sitieniem, ar 2:0 viesos pārspēja futbola klubu “Priekuļi”. Savukārt Mārupes sporta centra komanda Jaunmārupes stadionā apspēlēja “Staiceles bebrus” 3:0 – vārtus guva Fricis Roderts (11 m), Kristiāns Korsaks un Dāvis Vilcāns.

Zaudējumu piedzīvoja Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” audzēkņi, kuri savā laukumā ar 2:4 piekāpās turnīra līderiem Skanstes sporta kluba futbolistiem. Abus vārtus olainiešiem 15.un 83.minūtē iesita Agris Glaudāns.

Otrās līgas tabulā pēc 10 kārtām FK “Salaspils” ir ceturtajā vietā (19 p.), AFA “Olaine” – septītajā (16) un Mārupes SC – astotajā vietā (15).

Latvijas trešās līgas Ziemeļu zonas turnīrā cīņu par pirmo vietu turpina FK “Ķekava” / FK “Auda” futbolisti, kuri trīs kārtas līdz beigām zaudē pirmo vietu “FC Gauja” vienībai tikai pēc gūto un zaudēto vārtu attiecības (abiem pa 31 punktam). Pēdējā mačā ķekavieši ar 3:2 izbraukumā pārspēja futbola klubu “Valka”. Uzvarētājiem divus vārtus pirmajās 13 minūtēs iesita Dāvis Mārcis Valmiers, vēl reizi precīzs bija Rihards Grinaško.

Savukārt Rietumu zonā vēl vienu zaudējumu piedzīvojusi Mārupes sporta centra otrā komanda – 1:4 pret FK “Dobele Allegro”. Vārtu guvums Jura Zālīša kontā. Tabulā mārupieši ieņem piteicīgo devīto vietu (7 punkti 9 spēlēs).