Salaspils un Ādažu basketbolisti piedzīvo zaudējumus Vidzemē

Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Zaudējumus Reģionālās basketbola līgas turnīrā piektdien vakarā piedzīvoja divas Pierīgas komandas – basketbola klubs “Ādaži/Carnikava” viesos piekāpās Salacgrīvas basketbolistiem, bet Salaspils sporta skolas komanda piedzīvoja neveiksmi Rūjienā.

Abas spēles aizritēja pēc diezgan līdzīga scenārija. Salaspilieši mačā pret sporta kluba “Rūjiena” komandu pirmajā puslaikā 11 punktu deficītu samazināja līdz trim, taču otro puslaiku laukuma saimnieki iesāka ar 10 punktiem pēc kārtas, panāca 44:29 savā labā un turpinājumā pārsvaru vēl pieaudzēja līdz 83:60.

Salaspils sporta skolas komandas labā Toms Jēkabs Bērziņš guva 15 punktus, Markuss Kaminskis 13 un Kristiāns Armanovs 12 punktus. Salaspiliešiem četrās spēlēs ir viena uzvara, savukārt rūjieniešiem šī bija jau ceturtā uzvara pēc kārtas.

Pagaidām bez panākumiem sezona sākusies “Ādaži/Carnikava” basketbolistiem. Izbraukuma spēli pret basketbola klubu “Salacgrīva” viņi līdz pat otrās ceturtdaļas vidum turējās turpat līdzās (35:38), taču pēc pārtraukuma mājinieki ātri vien panāca 16 punktu pārsvaru (77:61) un daudz  tuvāk pretiniekiem pietuvoties vairs neļāva – 87:74.

BK “Ādaži/Carnikava” rindās rezultatīvākie bija Jānis Ābols (22 p.), Mārcis Osis (20) un Mārtiņš Terehovičs (15 p.).