Ubrokas handbolistiem divi zaudējumi, Salaspils handbolistiem divas uzvaras

Foto - SK "Latgols" Foto - SK "Latgols"

Nedēļas nogales spēles Latvijas handbola čempionātā atšķirīgām sekmēm aizvadījušas Pierīgas komandas. Divus zaudējumus piedzīvoja Ulbrokas sporta kluba handbolisti, bet pie panākumiem tika gan Salaspils vīru komanda, gan Salaspils sporta skolas dāmu vienība.

Ulbrokas handbolisti mačā pret virslīgas turnīra līderiem “ASK Zemessardze/LSPA” līdzīgi spēja nospēlēt tikai otrā puslaika pirmās desmit minūtes – atlikušajā laikā pretinieki diezgan strauji audzēja pārsvaru un beigās sagādāja viesiem smagu zaudējumu 22:42. Ulbrokas kluba labā piecus vārtus guva Artūrs Dombrovskis un četrus – Raivis Kronis.

Svētdienas spēlē pret kluba “Jūrmalas sports” handbolistiem ulbrokieši godam turējās līdz pirmā puslaika vidum, taču tad jūrmalnieki ātri vien panāca 8-10 vārtu handikapu un beigās svinēja uzvaru 45:36. Zaudētāju rindās pa astoņiem precīziem metieniem Sanda Oto un Matīsa Roberta Māziņa kontā.

Salaspils handbolistiem pretī stājās Latvijas jauniešu izlase (“Lat 2006”), kas ātri iekrāja piecu vārtu pārsvaru (3:8). Tikpat ātri salaspilieši atspēlējās (9:9), un līdz pat otrā puslaika vidum cīņa ritēja teju punkts punktā. Tomēr galotnē pieredze ņēma virsroku, un Salaspils handbolisti guva uzvaru 39:32. Kristiāns Strautnieks iemeta desmit, Matīss Strautnieks un Ivars Brics – pa astoņiem vārtiem.

Vīru virslīgas turnīra tabulā salaspilieši ar četriem punktiem sešās spēlēs ieņem astoto vietu, bet Ulbrokas sporta klubs ar diviem punktiem piecos mačos ir priekšpēdējā 11.pozīcijā.

Dāmu virslīgas turnīrs svētdien atsākās pēc mēneša pārtraukuma ar Salaspils sporta skolas mājas spēli pret Latvijas jauniešu izlasi (“Lat 2004”). Pirmajā puslaikā divu golu deficītu (3:5) salaspilietes pārvērta triju vārtu pārsvarā (10:7), pēc pārtraukuma uz īsu brīdi zaudēja vadību (17:18), tomēr mača izskaņu aizvadīja pārliecinošāk – 32:28. Dace Potapova realizēja vienpadsmit un Renāte Salmane sešus metienus.

Turnīra tabulā Salaspils sporta skolas komanda pakāpusies uz trešo vietu – četri punkti trijās spēlēs. Līderes ir “REIR”/Dobeles sporta skolas handbolistes (8 punkti 5 mačos), bet Stopiņu pagasta handbola komanda šosezon aizvadījusi tikai vienu spēli, ko zaudējusi.