Menu
 

Foto: Rīdzinieki izcīna Latvijas novadu komandu kausu, otrā vieta – ādažniekiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: Rīdzinieki izcīna Latvijas novadu komandu kausu, otrā vieta – ādažniekiem Foto: Jānis Asaris

Svētdien Dobeles novada mototrasē “Ceļa ēzeļi” tika noskaidrots, no kuriem novadiem ir spēcīgākie motosportisti. Uzvara “MX Moduls” komandas sportistiem, kas pārstāvēja Rīgu, otrajā vietā – Ādažu klubs “MX Ādaži”, bet trešajā vietā – “Rambas R” pirmā komanda.

Skatītāju loterijā 500 eiro laimēja Ziedonis no Zirņu pagasta. Balvu pasniedza nopelniem bagātais kantētājs Kaspars Stupelis, un, kā izrādās, kungs arī ir bijis motobraucējs – tieši piedalījies blakusvāģu sacensībās. Saviļņojums un aizkustinājums, Ziedonis teica, ka jāzvana sievai, bet neticēs jau, kamēr nebūs mājās, informē organizatoru pārstāve Anda Treija.

1000 eiro naudas balvu kā ātrākais apļa veicējs saņēma Kārlis Sabulis, kurš apli spēja veikt minūtes un 36 sekunžu laikā, šajā disciplīnā pārliecinoša uzvara.

Pie balvām tika pirmās piecas ātrākās komandas. Piektajā vietā: Dāvis Līvs, Toms Babris un Ingars Asma, kurš piedzīvoja kritienu pirmajā braucienā un nācās izstāties. Ceturtajā vietā Krists Zicmanis, Kārlis Bitītis un Andris Štendenbergs, kas pārstāvēja Cēsis. Trešajā vietā Kristaps un Kārlis Kalēji kopā ar Raivi Eikmani. Otrajā vietā Ādažu komanda, kas sīvi cīnījās par uzvaru, bet ar vienu punktu piekāpās Rīgai, – Leons Kozlovskis, Roberts Konrāds un Jānis Kārkliņš. Uzvarēja Rīgas komanda, kuru pārstāvēja “MX Moduls” sportisti – Kārlis Sabulis, Mairis Pumpurs un Gatis Būmanis, vēsta organizatoru pārstāve.

“Šodien Latvijā ir tēvu diena un motokross ir tāds tēvu un dēlu pasākums, ļoti daudzi ir motobraucēji paaudzēs. Katrreiz prieks, ka motokross ir ģimeņu kopā pavadīšanas laiks – tēti ir pirmie treneri un mehāniķi. Komandas cīnījās azartiski, sportisti sava novada godu aizstāvēja un līdz pat noslēdzošajam braucienam, nebija iespējams nojaust, kurš uzvarēs,” teica sacensību organizators Kaspars Cveiģelis.

MX65 klasē startēja paši jaunākie motosportisti, un dienas noslēgumā Markuss Kokins (“MX Moduls”) 3. vietā, Raivo Laicāns no MK “Bieriņi” 2. vietā, bet uzvara Tomasam Šaicānam (“Salacas kauss”). MX85 klasē spēcīgāko trijnieks azartiski cīnījās, uzvaru abos braucienos un kopvērtējumā izcīnīja Roberts Lūsis (“Motokurzeme”), otrais Uldis Freibergs, bet trešais – Jānis Kubuliņš (“MX Ādaži”).

Sacensības organizēja Nacionālā motosporta asociācija, bet trases servisu nodrošināja “MX4 Dobele”, informē A. Treija.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.