Latvijas florbolisti ar pārliecinošu uzvaru pār Kanādu iekļūst pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Foto - flickr.com/photos/iff_floorball Foto - flickr.com/photos/iff_floorball

Helsinkos notiekošā pasaules florbola čempionāta ceturtdaļfinālā otrdien iekļuvusi Latvijas vīru valstsvienība, kas astotdaļfināla spēlē pārliecinoši pieveica Kanādas izlasi.

Latvijas komanda, kuras sastāvā, kā zināms, spēlē Klāvs Jansons no “Ķekavas” kluba un Kārlis Jānis Petrovskis no “Oxdog Ulbroka LU” vienības, jau pirmajās 150 sekundēs trīs reizes iemeta bumbiņu kanādiešu vārtos, turklāt 3:0 panāca tieši Jansons.

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija jau 6:1, otrajā Latvijas florbolisti pārsvaru vēl par trim vārtiem (9:1), un aina laukumā nemainījās arī trešajā periodā – latvieši turpināja graut pretiniekus un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru 16:3.

Lielisku spēli aizvadīja ķekavietis Klāvs Janons, kura kontā pieci gūti vārti un viena rezultatīva piespēle, kā arī labākā spēlētāja tituls Latvijas komandā. Aizsargs K.J.Petrovskis pie rezultivitātes punktiem netika.

Ceturtdaļfinālā trešdien Latvijas florbolisti sacentīsies ar Čehijas izlasi, kas ieņēma otro vietu aiz Šveices B grupā.