Latvijas florbolisti pieveic Slovākiju un pasaules čempionātā cīnīsies par piekto vietu

Foto - flickr.com/photos/iff_floorball Foto - flickr.com/photos/iff_floorball

Latvijas florbola valstsvienība Helsinkos notiekošajā pasaules čempionātā piektdien pārspēja Slovākijas izlasi, turnīra kopvērtējumā nodrošināja vismaz sesto vietu un sestdien aizvadīs spēli par piekto vietu.

Pirmajās divās trešdaļās Latvijas florbolisti bija par vienu vārtu tiesu pārāki par pretiniekiem – pirmajā periodā guva vienīgos vārtus, bet otrajā uz diviem viņu precīzajiem metieniem slovāki spēja atbildēt ar vieniem. Trešās trešdaļas vidū nepilnas minūtes laikā latvieši iemeta vēl divus golus un aizvadīja spēli līdz uzvarai 6:2.

Abi Pierīgas klubu pārstāvji – Klāvs Jansons no “Ķekavas” kluba un Kārlis Jānis Petrovskis no “Oxdog Ulbroka LU” vienības – šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem. Petrovskim vēl divu minūšu sods.

Latvijas izlases pretinieki mačā par piekto vietu kļūs zināmi Igaunijas un Norvēģijas komandu spēlē.

Jau ziņots, ka apakšgrupas turnīrā Latvijas izlase ar 1:11 piekāpās Zviedrijai un ar 2:7 Somijai, kā arī nospēlēja neizšķirti 5:5 ar Dāniju. Astotdaļfinālā latvieši apspēlēja kanādiešus 16:3, bet ceturtdaļfinālā zaudēja čehiem 1:9.