Menu
 

Ķibermanis astotajā un Cipulis 11.pozīcijā bobsleja Pasaules kausa posmā Siguldā

  • Autors:  LETA
Foto - LETA Foto - LETA

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa un stūmēja Dāvja Spriņģa ekipāža sestdien Siguldā ieņēma astoto vietu Pasaules kausa piektajās divnieku sacensībās, kamēr Emīls Cipulis ar Ivo Danu Kleinbergu bija 11.pozīcijā.

Uzvaras laurus plūca Krievijas pilots Rostislavs Gaitjukevičs ar stūmēju Mihailu Mordasovu, kamēr titulētajam vācietim Frančesko Frīdriham pārtrūka 11 uzvaru sērija divnieku sacensībās.

Cipulis pirmajā braucienā trasē devās kā pirmais, bet Ķibermanis startēja ar 15.numuru.

Līderpozīcijā pēc pirmā brauciena bija brita Breda Hola divnieku ekipāža, kas Siguldas trasi veica 49,64 sekundēs. Sekundes simtdaļu atpalika Gaitjukevičs, bet sešas simtdaļas zaudēja austrietis Benjamins Maiers. 

Ķibermanis aizvadīja braucienu bez izteiktām kļūdām, tomēr nespēja attīstīt pietiekamu ātrumu. Startā latviešiem bija septītais rezultāts (4,89 sekundes), bet finišā bija dalīta devītā vieta ar šveicieti Mihaelu Fogtu un 0,22 sekunžu deficīts pret līderi.

Frīdriha ekipāža, kas Siguldā startēja ar Eiropas kausa kamanām, startā pieļāva kļūdu un bija tikai septītā 0,17 sekundes aiz līdera. Cipulis, kurš arī startā bija septītais, Holam zaudēja 0,40 sekundes.

Otrajā braucienā Cipulis uzlaboja savu rezultātu un braucienā bija piektais, bet Ķibermanis ieņēma 11.vietu. Arī otrajā braucienā startā abi latvieši uzrādīja identisku laiku - 4,88 sekundes, kas bija dalīts piektais rezultāts.

Otrajā braucienā ātrākais bija Gaitjukevičs, kurš summā apsteidza Holu par vienu sekundes desmitdaļu. Vēl septiņas simtdaļas atpalika Maiers. Ķibermanis uzvarētājam zaudēja 0,50 sekundes, bet Cipulis bija vēl deviņas sekundes simtdaļas lēnāks.

Frīdrihs otrajā braucienā atkal kļūdījās startā un arī trasē pieļāva rupjas kļūdas, kā dēļ samierinājās ar 14.vietu braucienā un 12.pozīciju summā.

Sacensībās startēja 22 ekipāžas.

Pēc piecām no astoņām sacensībām kopvērtējumā līderis ar 1028 punktiem ir Frīdrihs, otro vietu ar 969 punktiem ieņem Gaitjukevičs, bet trešais ar 960 punktiem ir sestdien ceturto vietu ieņēmušais kanādietis Džastins Kripss. Ķibermanis ar 600 punktiem ir 13., Cipulim 286 punkti dod 22.vietu, bet Dāvis Kaufmanis ar 160 punktiem ir 27.pozīcijā.

 

Svētdien notiks vēl vienas sacensības divnieku ekipāžām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.