Menu
 

Ķibermanis un Miknis ieņem trešo vietu Siguldas posma otrajās sacensībās divniekiem

  • Autors:  LETA
Foto - Viesturs Lācis, IBSF Foto - Viesturs Lācis, IBSF

Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa ekipāža svētdien Siguldā Pasaules kausa bobslejā divnieku sacensībās ierindojas piektajā vietā.

Ķibermanis ar Mikni pirmajā braucienā startēja ar 15.numuru un vairākkārt skāra trases apmales, divreiz to izdarot jau trases augšdaļā. Tas latviešiem deva piekto vietu 0,37 sekundes aiz vāciešiem Frančesko Frīdriha un Torstena Margisa.

"Kaut ko pamainījām, bet tāpat patālu esam no labākā rezultāta," pēc brauciena tiešraidē Latvijas Televīzijas 7.kanālā teica Ķibermanis. 

Otro vietu pēc pirmā brauciena ieņēma brita Breda Hola divnieks, kurš no Frīdriha atpalika par 0,06 sekundēm.

Trešā bija šveicieša Zimona Frīdli ekipāža, kas par 0,3 sekundēm atpalika no Frīdriha, bet par 0,05 sekundēm apsteidza austrieti Benjaminu Maieru un par 0,07 sekundēm - Ķibermani, kurš savukārt par vienu sekundes simtdaļu apsteidza vācieša Kristofa Hāfera ekipāžu.

Startēja 21 ekipāža, un pie otrā brauciena netika pēdējo vietu ieņēmušais austrieša Markusa Treihla, kurš savainojuma dēļ startēja bobā, divnieks.

Otro braucienu Ķibermanis veica labāk par pirmo, tobrīd ieņemot pirmo vietu, taču vēl bija jāstartē četriem divniekiem.

Maiers brauca ar lielākām kļūdām un palika aiz latviešiem. Lejasdaļā no 13.virāžas vairākas kļūdas pieļāva Frīdli, ļaujot Ķibermanim un Miknim kāpt uz goda pjedestāla.

Latvieši no uzvarētājiem Frīdriha un Margisa atpalika par 0,55 sekundēm, bet stabilākais abās sacensību dienās bija Hols, kurš otro dienu pēc kārtas ierindojās otrajā vietā, vācu ekipāžai zaudējot 0,06 sekundes.

Ceturtajā vietā 0,05 sekundes aiz latviešiem palika Maiers, piektais 0,08 sekundes aiz Ķibermaņa divnieka bija Frīdli, sestais 0,11 sekundes aiz latviešiem - olimpiskais vicečempions no Dienvidkorejas Jundžongs Vons.

Sestdien Ķibermanis startēja kopā ar Dāvi Spriņģi. Latvijas labākais stūmējs Miknis novembra beigās guva ceļgala savainojumu un kopš tā laika nebija startējis sacensībās.

Sestdien Ķibermaņa un Spriņģa ekipāža aizvadīja nepārliecinošus braucienus un ieņēma astoto pozīciju, kamēr Emīls Cipulis ar Ivo Danu Kleinbergu bija 11.pozīcijā.

Uzvaras laurus plūca Krievijas pilots Rostislavs Gaitjukevičs ar stūmēju Mihailu Mordasovu, kamēr titulētajam vācietim Frančesko Frīdriham pārtrūka 11 uzvaru sērija divnieku sacensībās.

Pirms divām nedēļām notikušajā posmā Altenbergā Cipulis ieņēma 17.vietu, bet Ķibermanis izcīnīja 18.vietu.

Iepriekšējā sezonā Ķibermanis, nestartējot divos no 12 posmiem, kopvērtējumā ieņēma ceturto vietu aiz vācieša Frančesko Frīdriha un viņa tautieša Johannesa Lohnera, kā arī čeha Dominika Dvoržāka.

Sacensībās skeletonā Siguldas posmā dubultuzvaru svinēja latvieši, pirmo vietu ieņemot Tomasam Dukuram, bet otro - Martinam Dukuram.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.