Ķekavas florbolistes gadu sāk ar divām pārliecinošām uzvarām

Foto – “Ķekavas Bulldogs”, PPB Media Foto – “Ķekavas Bulldogs”, PPB Media

Uzvaras Jaunā gada pirmajās spēlēs Latvijas dāmu florbola virslīgā svētdien izcīnījušas abas Ķekavas komandas. “FK Ķekava” turnīra tabulā saglabā pirmo vietu, bet “Ķekavas Bulldogs/NND” pakāpušās uz piekto.

“FK Ķekava” florbolistes savā laukumā uzņēma “NND/RJTC” vienību, līdz otrās trešdaļas pēdējai minūtei bija nosargājušas savus vārtus neskartus, bet pretinieču vārtos iemetušas sešas bumbiņas. Beigās pārliecinoša uzvara 7:2. Paula Metāla un Kristiāna Elizabete Krūmiņa guva pa diviem vārtiem un izdarīja pa vienai rezultatīvai piespēlei.

“Ķekavas Bulldogs/NND” izbraukuma spēlē pret tabulā augstāk esošo Cēsu “Lekringu” pirmās trešdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 2:2, taču tad ķekavietes pavēra maisam galu vaļā – un, atpūtā ejot, jau 7:2. Cēsnieces divus vārtus atspēlēja, taču pēdējā periodā kapitulēja vēl četras reizes – 11:4 “buldodžu” labā. Uzvarētāju rindās Annai Mūrniecei 3+1, Kristiānai Grāvītei 2+1.

Virslīgas turnīra tabulā “FK Ķekava” ar deviņām uzvarām desmit spēlēs un 26 punktiem ieņem pārliecinošu pirmo vietu, par 11 punktiem apsteidzot Kocēnu “Rubeni”, kas gan aizvadījusi uz pusi mazāk spēļu. “Ķekavas Bulldogs/NND” ar 11 punktiem astoņos mačos ir piektajā vietā astoņu komandu konkurencē.

Vīru virslīgas turnīrs pēc Jaungada pārtraukuma atsāksies 6.janvārī ar FBK “SĀC” spēli pret “Lekringu” Ādažos un “Oxdog Ulbroka LU” cīņu pret “Lielvārde/FatPipe” vienību Ulbrokā.