Jauno gadu Mārupes basketbolisti sāk ar uzvaru, Ķekavas florbolistes – ar zaudējumu

Pārliecinošu uzvaru Reģionālās basketbola līgas jaunā gada pirmajā spēlē trešdien izcīnījuši Mārupes sporta centra basketbolisti. Savukārt Latvijas dāmu florbola virslīgas turnīra līderes “FK Ķekava” florbolistes piedzīvojušas otro zaudējumu sezonā.

Mārupes basketbolisti savā laukumā uzņēma Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņus un jau pēc nospēlētām piecām minūtēm bija panākuši 21:5 pārsvaru. Ilgāku laiku mājinieku pārsvars turējās 10-15 punktu robežās, bet ceturtās ceturtdaļas sākumā mārupieši dažu minūšu laikā iemeta 17 punktus pēc kārtas un maču pabeidza ar graujošu uzvaru 96:65.

Uzvarētājiem Markuss Spila guva 30 punktus, bet Artūrs Lūsis izcēlās ar 25 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām pie groziem. Rietumu grupas turnīra tabulā Mārupes sporta centra komanda ar trim uzvarām astoņās spēlēs ieņem septīto vietu.

2022.gada pirmajā spēlē neveiksmi piedzīvoja “FK Ķekava” florbolistes, kuras viesos piekāpās Kocēnu kluba “Rubene” otrajai komandai “Rubene-1”. Vēl septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām ķekavietes bija vadībā 6:5, taču tad pusotras minūtes laikā ielaida divus vārtus un atspēlēties vairs nespēja – 6:7.

Pa trim rezultativitātes punktiem nopelnīja Paula Metāla (2+1) un Ulrika Skakovska (1+2), divi precīzi metieni arī Kristiānai Elizabetei Krūmiņai.

“FK Ķekava” saglabā pirmo vietu virslīgas turnīra tabulā – 26 punkti 11 spēlēs (deviņas uzvaras, divi zaudējumi), taču viņu pārsvars pār abām Kocēnu “Rubenes” komandām sarucis līdz astoņiem punktiem, turklāt konkurentēm ir vairākas spēles rezervē. Piekto pozīciju ieņem “Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes (11 punkti 8 spēlēs).