Nauris Miezis gūst 41 punktu atgriešanās spēlē BK "Ķekava" sastāvā

Pirmo spēli šosezon Nacionālās basketbola līgas kluba “Ķekava” sastāvā piektdien aizvadījis olimpiskais čempions 3x3 basketbolā Nauris Miezis. Lielā mērā pateicoties viņa sniegumam, ķekavieši savās mājās pārspēja “Bauskas” komandu. Reģionālās basketbola līgas spēlē vēl vienu neveiksmi piedzīvojusi Salaspils sporta skolas komanda.

Ķekavas un Bauskas klubu spēlē dažu punktu pārsvaru pirmajā ceturtdaļā mājinieki otrajā palielināja līdz 47:30. Pēc pārtraukuma viesi pamazām deldēja starpību un septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu – 72:72. Taču abi BK “Ķekava” līderi Nauris Miezis un Edgars Štelmahers nākamos divus uzbrukumus pabeidza ar precīziem tālmetieniem, un atgūto vadību ķekavieši ne tikai neatdeva, bet palielināja līdz 100:85.

N.Miezis 34 minūtēs guva 41 punktu (metieni no spēles 14/29, soda metieni 8/12), izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izdarīja sešas rezultatīvas piespēles un pieļāva piecas kļūdas. E.Štelmahers uzvaras kaldināšanā piedalījās ar 23 punktiem, Elvijs Mičulis – ar 15 punktiem un 15 bumbām pie groziem.

Ar piecām uzvarām deviņās spēlēs NBL Rietumu grupas turnīra tabulā ieņem piekto vietu.

Reģionālās līgas pastarīšu savstarpējā spēlē starp basketbola klubu “Smiltene” un Salaspils sporta skolas komandu līdz pat trešās ceturtdaļas vidum nevienam no sāncenšiem ievērības cienīgu pārsvaru iekrāt nebija izdevies (50:50). Taču tad mājinieki smiltenieši veica strauju izrāvienu 25:6, kas izšķīra cīņas likteni. Beigu rezultāts 84:65.

Smilteniešiem šis aizvadītajās desmit spēlēs bija trešais panākums, bet salaspiliešiem – devītais zaudējums, kas Austrumu grupas tabulā ierindo viņus pēdējā 11.vietā.

Salaspils sporta skolas rindās rezultatīvākie bija Toms Jēkabs Bērziņš (13 p.) un Kristiāns Pastors (12 p.).