Menu
 

Kamaniņu divniekam – pasaules junioru čempionāta zelts, komandai – bronza

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Pasaules junioru čempionāta zelta medaļu kamaniņu sportā sestdien Vinterbergas trasē izcīnījusi Latvijas divnieku ekipāža Eduards Ševics-Mikeļševics no Garkalnes un Lūkass Krasts no Alūksnes. Komandu sacensībās Latvijas jaunie kamaniņu braucēji ieguva bronzas medaļas.

Ševics-Mikeļševics un Krasts pirmajā braucienā uzrādīja otro rezultātu, bet otrajā viņiem izdevās par 0,324 sekundēm apsteigt līderus austriešus Gatu un Šefu un izcīnīt čempionu titulu.

Abas pārejās Latvijas ekipāžas ierindojās otrā desmit sākumā: Jānis Gruzdulis un Uldis Jakseboga ieņēma 11.vietu (3,263 sekundes aiz čempioniem), bet Raimonds Baltgalvis un Krišjānis Brūns – 12.vietu 15 divnieku konkurencē (+3,378 s).

Priekšpusdienā notikušajās sacensībās juniorēm labākā no Latvijas sportistēm bija Viktorija Ziediņa no Salaspils, kura ar 12.un 7.rezultātu braucienos ierindojās 10.vietā. Uzvarētājai Džesikai Degenhartai no Vācijas viņa summā zaudēja 1,159 sekundes.

13.vietu ieņēma Zane Kaluma no Saulkrastiem (+1,577 s) un 15.vietu Selīna Elizabete Zvilna no Ropažiem (+1,723 s), bet siguldiete Frančeska Bona pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu.

Junioru čempionāta noslēgumā norisinājās komandu sacensības, kurās tika summēti triju braucienu laiki bez stafetes nodošanas, kā ierasts Pasaules kausa posmos.

Zane Kaluma, Kaspars Rinks un Ševics-Mikeļševics / Krasts finišā uzrādīja rezultātu divas minūtes un 26,175 sekundes, kas tobrīd ļāva viņiem izvirzīties sacensību vadībā. Tomēr sekojušās Krievijas un Vācijas komandas izrādījās nedaudz pārākas – vāciešiem zelts (2:25,617), krieviem sudrabs (2:25,889).

Svētdien Vinterbergā norisināsies pirmais pasaules čempionāts kamaniņu sporta dāmu divnieku ekipāžām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.