Basketbolistiem zaudējumi Ķekavā un Mārupē

Neveiksmes kārtējās mājas spēlēs piedzīvojuši divi Pierīgas basketbola klubi. BK “Ķekava” piekāpās Nacionālās basketbola līgas Rierumu grupas līdervienībai “Kandava/Anzāģe”, bet Mārupes sporta centra basketbolisti savā laukuma atzina BJBS “Rīga/Jugla” pārākumu.

Ķekavieši mačā pret Kandavas basketbolistiem vadībā nebija ne reizi (0:5, 3:10), un turpinājumā viesi punktu pa punktam lēnām audzēja pārsvaru un beigās sagādāja mājiniekiem zaudējumu 79:94. BK “Ķekava” šoreiz neglāba arī olimpiskā čempiona Naura Mieža 39 gūtie punkti (viņam arī 9a tlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles). 14 punktus iemeta Edvards Jašuks.

Rietumu grupas turnīra tabulā Ķekavas komanda ar astoņām uzvarām un astoņiem zaudējumiem ieņem ceturto vietu. “Kandava/Anzāģe” basketbolisti vinnējuši visas 16 spēles.

Sesto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Mārupes sporta centra komanda. Pirmajā puslaikā mārupieši veica iespaidīgu 14:0 izrāvienu un panāca septiņu punktu pārsvaru. Taču neveiksmīgi aizvadīta otrā puslaika vidusdaļa maksāja viņiem gan vadību (50:62), gan arī visu spēli – 67:74. Rezultatīvākie laukuma saimnieku rindās bija Otis Vārna-Uskalis (26 p.) un Roberts Porietis (14).

RBL Rietumu grupā mārupieši ir pēdējā 11.vietā – trīs uzvaras 14 spēlēs.