"Auda" futbola virslīgā atgriežas ar uzvaru, "Super Nova" debitē ar zaudējumu

Foto - sportacentrs.com Foto - sportacentrs.com

Nedēļas nogalē startējusi Latvijas futbola virslīgas jeb “Optibet” virslīgas sezona. Šogad turnīrā piedalās divi klubi, kuriem ir saistība ar Pierīgas novadiem.

Pagājušā gada Latvijas pirmās jeb Nākotnes līgas uzvarētāji Ķekavas kluba “Auda” futbolisti svētdien aizvadīja pirmo spēli Latvijas virslīgas turnīrā pēc 17 gadu pārtraukuma. Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu komandas sastāvs ir gandrīz pilnībā nomainījies, piesaistot arī duci ārzemnieku.

Viens no viņiem – horvāts Tomislavs Štrkaljs – atklāja svētdienas spēles “Metta” – “Auda” rezultātu, realizējot 11 metru soda sitienu. Turpinājumā vairāk un bīstamāk uzbruka Latvijas jaunatnes izlases kreklos tērptie “Audas” futbolisti (abu komandu tērpos dominējošā ir zaļā krāsa), taču rezultāts tā arī vairs nemainījās – 1:0.

Jāpiezīmē, ka mājas spēles FK “Auda” vismaz sezonas pirmajā daļā plāno aizvadīt sporta kompleksā “Ķeizarmežs” Rīgā, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Iepriekš sezonas pirmajā spēlē futbola klubs “Liepāja” ar 3:1 pārspēja sporta klubu “Super Nova”, kas šosezon par mājvietu izvēlējies Salaspils stadionu. Liepājnieki izvirzījās vadībā 13.minūtē, taču jau īsu brīdi vēlāk Ričards Rullis panāca izlīdzinājumu. Otrā puslaika vidū virslīgas debitanti “Super Nova”/Salaspils futbolisti ieraidīja bumbu savos vārtos, bet trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Liepājas klubs guva trešos vārtus.

Kopumā “Optibet” virslīgas čempionātā šogad piedalās desmit komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru. Jau nākamajā kārtā 20.martā Salaspilī tiksies SK “Super Nova” un FK “Auda” futbolisti.