Ulbrokas florbolisti izstājas no cīņas par medaļām, ķekavieši turpina

Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs” Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs”

Piedzīvojot zaudējumu Latvijas virslīgas ceturtdaļfinālā, no cīņas par medaļām izstājušies “Oxdog Ulbroka LU” komandas florbolisti. “Ķekavas” un Talsu klubi aizvadīs sērijas izšķirošo septīto spēli.

“Ķekavas” un Talsu NSS/”Krauzers” dueļa piektajā spēlē Talsos mājinieki otrajā trešdaļā panāca triju vārtu pārsvaru (5:2), svinēja uzvaru 9:4 un vēlreiz izvirzījās vadībā sērijā 3:2. Piektajā mačā “Ķekavas” rindās ar trim goliem izcēlās Gints Klēģers.

Svētdien sestajā spēlē Ķekavā mājinieki jau pirmajās 10 minūtēs panāca 3:0 savā labā. Viesi divus vārtus atspēlēja, taču otrajā trešdaļā ķekavieši atjaunoja triju vārtu pārsvaru un aizvadīja cīņu līdz uzvarai 8:4 (Tomam Mežotnim 2+1, Ernestam Ronim 1+2). Sērijā līdz četrām uzvarām neizšķirts 3:3, izšķirošā septītā spēle notiks trešdien Talsos.

“Oxdog Ulbroka LU” florbolisti, zaudējuši Kocēnu “Rubenei” pirmās trīs spēles, vinnēja divas nākamās. Sestdien piektajā spēlē viesos viņi pusotru minūti līdz pamatlaika beigām izglābās no zaudējuma, bet pagarinājuma 5.minūtē Niks Ķuzulis iemeta uzvaras vārtus – 3:2 (arī Valteram Lapiņam 1+1).

Svētdien vakarā sestajā spēlē ulbrokieši izvirzījās vadībā 2:1, taču trešās trešdaļas sākumā jau bija zaudētājos 2:4. Pamatlaikā rezultātu viņiem izdevās izlīdzināt, taču pagarinājuma otrajā minūtē “Rubene” guva uzvaras vārtus – “Oxdog Ulbroka LU” florbolistiem zaudējums spēlē 4:5 (Artūram Narogam 2+0) un sērijā 2:4.

Vietu virslīgā nosargājuši Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas kluba “SĀC” florbolisti, kuri izšķirošajā trešajā spēlē pusfināla sērijā par 9.-12.vietu ar 5:3 pārspēja “Bausku”.

Latvijas otrās līgas pusfinālā Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti divreiz izbraukumā tikās ar florbola klubu “Kalsnava” un piedzīvoja divus zaudējumus – piektdien 3:7 (Raivo Bišeram 1+2) un sestdien 5:11 (Gvido Bišeram un Dāvim Mintikam pa 2+0). Trešā un, ja būs nepieciešams, ceturtā spēle sērijā līdz trim uzvarām paredzēta nākamās nedēļas beigās Cēsis.

Trīs spēles četru dienu laikā dāmu virslīgas ceturtdaļfinālā aizvadījušas “FK Ķekava” un “Līgatnes” florbolistes – un allaž veiksmīgākas bijušas viešņas. Ķekavietes vispirms savās mājās piedzīvoja otro zaudējumu 1:4, bet tad sestdien un svētdien Augšlīgatnē izcīnīja minimālas uzvaras 1:0 un 4:3 un izlīdzināja rezultātu sērijā līdz trim uzvarām 2:2. Abās izbraukuma spēlēs galvenā varone bija Kristiāna Elizabete Krūmiņa, kura trešajā mačā guva vienīgos vārtus, bet ceturtajā izcēlās ar “hettriku”. Izšķirošā piektā spēle ceturtdien Ķekavā.