Mārupes basketbolisti pārtrauc deviņu zaudējumu sēriju

Pirmo uzvaru pēc deviņu zaudējumu sērijas Reģionālās basketbola līgas turnīrā izcīnījusi Mārupes sporta centra komanda. Diemžēl izredzes piedalīties izslēgšanas turnīrā mārupieši jau zaudējuši.

Trešdien vakarā Mārupes basketbolisti savās mājās uzņēma basketbola klubu “Roja”. Laukuma saimnieku starta izrāvienu (13:4) viesi diezgan ātri likvidēja (15:16), taču vēl pirmā puslaika vidū mārupieši atjaunoja vairāk nekā 10 punktu pārsvaru un atpūtā devās, kad rezultāts bija 43:29.

Otrajā puslaikā mājinieki vienubrīd arī pārsniedza 20 punktu starpību (63:38) un līdz pat spēles beigām noturēja pretiniekus drošā 15-20 punktu attālumā, svinot uzvaru 94:79. Mārupes komandas labā Markuss Spila guva 15 punktus, Ronalds Ginters 13, Ričards Alekss Survillo, Toms Lūkass Ailis un Gints Kravalis pa 12 punktiem.

Šis bija pirmais Mārupes basketbolistu panākums kopš 5.janvāra. RBL Rietumu grupas turnīra tabulā viņi ar četrām uzvarām 18 spēlēs ieņem priekšpēdējo desmito vietu. Pamatturnīrā atlicis aizvadīt vēl divas spēles.