Kaimiņu duelī Salaspils handbolisti pārspēj ogrēniešus

Foto - facebook.com/HKSalaspils Foto - facebook.com/HKSalaspils

Septīto uzvaru astoņās spēlēs Latvijas virslīgas handbola čempionāta B grupas turnīrā izcīnījuši “Salaspils” komandas handbolisti. Otrdien mājas spēlē viņi pārspēja Ogres novada sporta centra komandu / handbola klubu “Ogre”.

Jau pirmajās minūtēs laukuma saimnieki pārņēma vadību (3:0, 6:2) un līdz puslaika beigām bija panākuši pat “plus astoņi” (18:10). Pēc pārtraukuma ogrēniešiem izdevās starpību samazināt uz pusi (20:16, 24:20), taču tuvāk viņi tā arī netika – salaspiliešu pārsvars turējās 5-7 vārtu robežās, un beigās tika gūta vēl viena uzvara 36:31.

Uzvarētājiem Matīss Strautnieks realizēja 11 metienus, Ivars Brics – deviņus, Kaspars Luksis un Krists Vidzis – pa pieciem.

Līdz ar kārtējo panākumu “Salaspils” handbolisti nostiprinājušies B grupas līderpozīcijās, kas paver viņiem iespēju piedalīties virslīgas izslēgšanas turnīrā. Astoņas spēlēs viņi iekrājuši 15 punktus (un zaudējuši tikai vienu) un par septiņiem punktiem apsteidz otrajā vietā esošo Ulbrokas sporta kluba komandu, kam gan ir trīs spēles rezervē. Salaspiliešiem otrajā posmā atlikuši divi mači.