Virslīgas pastarīšu duelī Salaspilī mājinieki zaudē un noslīd uz pēdējo vietu (papildināta)

Foto - SK "Super Nova" Foto - SK "Super Nova"

Sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti piedzīvojuši desmito zaudējumu Latvijas futbola virslīgas sezonā un noslīdējuši uz pēdējo desmito vietu turnīra tabulā.

14.kārtas pirmajā spēlē Salaspils stadionā trešdien tikās divas vienīgās virslīgas komandas, kuras šosezon nebija izcīnījušas nevienu uzvaru un likumsakarīgi ieņēma divas pēdējās vietas tabulā – “Super Nova”/Salaspils un Jūrmalas “Spartaks”. Pastarīšu divcīņā krietni pārāki izrādījās jūrmalnieki.

15.minūtē ar skaistu tiešo brīvsitienu viesus vadībā izvirzīja pieredzējušais Oļegs Laizāns, bet piecas minūtes pirms puslaika beigām “Spartaks” pārsvaru realizēja, burzmā vārtu priekšā panākot 2:0. Ne pārtraukums, ne spēlētāju maiņas radikālus uzlabojumus salaspiliešu spēlē neieviesa, un desmit minūtes līdz beigām viņi ielaida vēl arī trešos vārtus – zaudējums 0:3.

“Super Nova”/Salaspils ar četriem punktiem aizvadītajās 14 spēlēs nu ir pēdējā desmitajā vietā, no kuras uz devīto pakāpies “Spartaks” (pieci punkti 13 spēlēs). Līderpozīcijas ar 32 punktiem 13 mačos dala “Valmiera FC” un RFS, bet Ķekavas klubs “Auda” ar 18 punktiem 12 mačos ir piektajā vietā.

Latvijas trešās līgas Centra grupas otrās kārtas spēlē “ASK Kadaga” kluba futbolisti viesojās pie “Riga United” komandas, otrā puslaika vidū pēc Riharda Ščogola sitiena izvirzījās vadībā, taču septiņas minūtes pirms beigām ielaida vārtus – neizšķirts 1:1. Ādažu novada futbolistiem divās spēlēs ir četri punkti.

Citā trešās līgas spēlēs Valdlaučos pie FK “PPK/Betsafe” komandas viesojās “Upesciema Warriors” no Garkalnes pagasta un, vienīgos vārtus zaudējot 62.minūtē, piedzīvoja zaudējumu 0:1. Savukārt Salaspilī vietējā sporta kluba “Kengaroos” futbolisti uzņēma Rīgas Tehniskās universitātes studentus, pirmā puslaika vidū nonāca zaudētājos, taču drīz vien izlīdzināja rezultātu, bet piecas minūtes pirms cīņas beigām iesita uzvaras vārtus – 2:1. Salaspiliešu rindās precīzi bija Vitālijs Kudrjašovs un Georgijs Benskis.

“ASK Kadaga” futbolistiem divās spēlēs ir četri punkti, bet Upesciema un Salaspils komandām – pa trim.