Ulbrokas handbolistes pēc neveiksmes savās mājās attālinās no bronzas medaļām

Foto - no youtube.com Foto - no youtube.com

Stopiņu pagasta handbola komanda piektdien Ulbrokas sporta kompleksā piedzīvoja zaudējumu pirmajā spēlē Latvijas dāmu virslīgas finālsērijā par bronzas medaļām pret “REIR”/Dobeles sporta skolas handbolistēm. Sērija ritēs līdz divām uzvarām.

Dobelnieces pirmās uzņēmās vadību (1:4, 7:10) un noturēja to līdz pirmā puslaika vidum, kad dažu minūšu laikā laukuma saimnieces ar 4:0 izrāvienu izvirzījās priekšā un pārtraukumā devās ar divu vārtu pārsvaru – 17:15.

Otrajā puslaikā veiksmes brīžus piedzīvoja te viena, te otra komanda, un arī vadībā bija gan vienas, gan otras. Sešas minūtes līdz beigām Stopiņu PHK panāca divu vārtu pārsvaru (25:23), taču atlikušajā laikā viešņu uzbrukums regulāri apspēlēja mājinieču aizsardzību, un finālsēriju Stopiņu handbolistes sāka ar zaudējumu 27:28.

Laukuma saimniecēm Lana Nikolajeva iemeta deviņus, Ivita Asare astoņus un Elita Ekkerte sešus vārtus.

Sērijas otrā spēle paredzēta svētdien Dobelē.