Pierīgas dāmu futbola duelī Olaine pārspēj Ķekavu; vīriem sekmes dažādas

Foto – facebook.com/SieviesuFutbols Foto – facebook.com/SieviesuFutbols

Ķekavas futbola kluba “Auda” un FK “Olaine” dāmu komandu otrajā savstarpējā spēlē otrdien vakarā Ķekavā rezultatīvā cīņā virsroku guva olainietes. Virslīgā vīriem mainīgām sekmēm turpina cīnīties klubi ar Ķekavas un Salaspils “pierakstu”.

“Audas” un “Olaines” dāmu komandu spēlē svelmainajā otrdienas pievakarē labākās lielā mērā noskaidrojās fiziskās sagatavotības un raksturu cīņā. Pirmā puslaika vidū Madara Vīgante izvirzīja vadībā mājinieces, taču īsi pirms pārtraukuma Kristiāna Estere Punga panāca neizšķirtu.

Otrā puslaika sākumā pēc pavisam neveiksmīga rikošeta bumba vēlreiz ielidoja “Audas” vārtos, tomēr 10 minūtes pirms beigām Nikola Brahmane realizēja 11 metru soda sitienu – 2:2. Mača liktenis tika izšķirts 87.minūtē, kad ar negaidītu, patālu sitienu bumbu Ķekavas kluba vārtos ieraidīja Anžela Ļebedeva – 3:2 FK “Olaine” labā.

Sieviešu līgas turnīra tabulā pārliecinošas līderes ir SFK “Rīga” futbolistes – 28 punkti 10 spēlēs. FK “Olaine” līdz ar otrdienas uzvaru panākušas otrajā vietā esošo futbola skolu “Metta” – pa 17 punktiem, bet olainietēm viena aizvadīta spēle vairāk. FK “Auda” ar 9 punktiem 10 mačos ir piektajā vietā septiņu komandu konkurencē.

Nedēļas sākumā notikušās abas Latvijas virslīgas spēlēs ar Pierīgas komandu piedalīšanos beidzās ar vienādu 2:0 rezultātu. Ķekavas klubs “Auda” pārspēja futbola klubu “Metta”, turklāt abus vārtus guva abu puslaiku beigās. Pirmajam puslaikam punktu ar precīzu 11 metru soda sitienu pielika Staņislavs Krapuhins, bet 88.minūtē viesu pārsvaru nostiprināja Daniils Ulimbaševs.

Virslīgas pastarīšu sporta kluba “Super Nova”/Salaspils nedienas turpinājās Liepājā, kur pirmajā puslaikā Artjoms Troickis nerealizēja “pendeli”, taču līdz pat 87.minūtei rezultāts palika neatklāts. Tad divu minūšu laikā FK “Liepāja” iesita divus golus un sagādāja salaspiliešiem kārtējo zaudējumu.

Virslīgas turnīra tabulā, kur pārliecinoši līderi ar 50 punktiem 19 spēlēs ir “Valmiera FC” futbolisti, FK “Auda” ieņem piekto vietu (27 p.), no ceturtajā pozīcijā esošajiem liepājniekiem atpaliekot par 12 punktiem, bet “Super Nova”/Salaspils futbolisti ir pēdējie (5 p.) desmitie sešus punktus aiz tuvākajiem konkurentiem FK “Spartaks”.

Aizraujošu spēli Latvijas trešās līgas Centra zonas turnīrā aizvadījuši “ASK Kadaga” futbolisti no Ādažu novada. Izbraukumā Valdlaučos pret FK “PPK”/”Betsafe” komandu pirmajā puslaikā viņi divreiz izvirzījās vadībā, taču pārsvaru nenoturēja. Otrajā puslaikā viesi panāca divu vārtu pārsvaru (4:2), taču pēdējās 20 minūtēs ielaida trīs vārtus un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu 4:5.

Pēc šī panākuma “PPK”/”Betsafe” tabulā par punktu apsteidza FK “Olaine” / FK “Union” un “Upesciema Warriors” komandas un kļuva par līderiem (13 p.), bet “ASK Kadaga” ar 7 punktiem 6 spēlēs ir piektajā pozīcijā.

Pavisam nelāgu zaudējumu Sieviešu 1.līgas turnīrā piedzīvoja tabulas lejasgalā esošās FK “Sigulda” futbolistes, kuras viesos pret Rēzeknes BJSS komandu jau pirmajā puslaikā ielaida deviņus vārtus un beigās kapitulēja 0:15. Septiņās spēlēs siguldietēm ir viena uzvara.